KOMBİ SERVİSİ

Kombilerimizi yazın ve kışın sürekliliği olacak biçimde kullanmaktayız. Bu da kombilerin günlük hayatta ne kadar önemli ve gerekli olduğunu göstermektedir. Gerek banyoda sıcak su ihtiyacının karşılanması gerekse mutfakta sıcak su ihtiyacının karşılanması ve bunun yanı sıra kalorifer peteklerine gerekli sıcak basınçlı su ile birlikte yaşam alanlarının ısıtılması kombiler sayesinde gerçekleşmektedir. Ege kombi servisi olarak kombilerinizde yıllık bir veya birden fazla kombi bakımını yapmaktayız. Bunun yanı sıra yeni almış olduğunuz kombinin kurulum tesisat aşamalarını ise İzmir ilçeleri içerisinde en uygun fiyat ve kalite ile gerçekleştirmekteyiz.

Bazı zaman dilimleri içerisinde kombiler çalışmayarak bozuk olduğu sanılabilir. Bu gibi durumlarda kombi servisi çağrılarak gerekli arızanın tespit edilmesiyle birlikte tamir, onarım veya kombinin komple değiştirilmesi söz konusu olabilir. Ege kombi servisi olarak sizler için en uygun ve en kaliteli hizmeti sunarak güveninizi her gün bir miktar daha kazanmaktayız.

Hangi Durumlarda Kombi Servisi Çağırılmalıdır?

Kombiler bir nevi üst düzey mühendislik ve hassasiyet işlemi gerektiren bir makinadır. Evinizin sıcak su ihtiyacını veyahut ısınmanızı sağlayamadığınız durumlarda kombi servisi firmamızın bulunduğu İzmir ilçeleri içerisinde bizimle iletişime geçerek kombinin gerekli tamir ve onarım işlemini kısa süre içerisinde yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlar şöyledir:

  • Kombi içerisinde su dönüşümü sağlanamıyorsa
  • Patlama biçiminde yanma durumu varsa
  • Kombi aktif ancak ev içerisinde ısınmanıza bir yararı olmuyorsa
  • Radyatörün alt ve üst sıcaklıkları dengesizse
  • Sıcak suyu aktif hale getirdiğinizde petekler çok şiddetli ısınıyorsa
  • Kombinin çalışmasına rağmen sıcak su akmayarak suyu ısıtmıyorsa
  • Kombi içerisinden rahatsız edici sesler gelmeye başladıysa
  • Kombiden herhangi bir su damlaması veya sızıntısı varsa bu gibi durumlarda Ege kombi servisine kombinizin arızasını bildirerek gerekli tamir, onarım işlemini başlatarak servis yetkililerinin en kısa sürede sizleri memnun edecek şekilde kombinizin arızasını gidermiş olursunuz.

Ege Kombi Servisi Müşteri Odaklı Çalışmaktadır

Servis ve bakım işlemlerinde en önemlisi müşteri odaklı ve müşteriye verilecek olan değerdir. Bundan dolayı sizlerin bizlere kombi arızasını en kısa sürede bildirebilmeniz için İzmir İlçeleri içerisinde kolaylıkla ulaşabileceğimiz müşteri destek hattımız bulunmaktadır. 7/24 açık olan bu hat sayesinde siz değerli müşterilerimizin arıza kaydını oluşturarak gerekli personelimize o gün içerisinde bilgi vererek sizlerle irtibata geçerek aynı gün içerisinde siz değerli müşterilerimizin kombi arızasını çözüme kavuşturuyoruz. Bunun yanı sıra günümüzde mevcut olan pandemi hastalığından ötürü müşteri destek hizmetimizi internet ortamına da taşıyarak günümüz teknoloji çağının gerisinde kalmayacak politikalar izleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Ege Kombi Servisi Müşterilerine Garanti Vermekteyiz

Müşterilerimizin güveni bizim açımızdan en önemli kavramdır. Bundan ötürü İzmir ilçelerinde kombi arıza kaydının oluşturulması ve gerekli servis elemanlarının kombi tamir ve onarımını yapmış olduğu günden itibaren başlayarak malzeme ve işçilik garantisini sizlere vermekteyiz. Herhangi bir nedenden dolayı işçilikten ve malzemeden kaynaklanan hatadan firmamız sorumlu olacak şekilde müşterilerimizi mağdur etmeden gerekli maddi ve manevi unsurların tarafımızca karşılanacağını siz değerli müşterilerimize bildirmekteyiz. Bunun yanı sıra servis elemanları sizlere gelmeden önce bilgilendirerek uygun zamanda sizlerin yanında olarak sizlere en uygun hizmet ve standartları sunmaktadır.