Teknolojinin hızla ilerlemesine istinaden insanların yaşamlarına giren birbiri ardına ürünler bulunuyor. Teknolojide yaşanan en ufak bir gelişme bir diğerini tetikliyor. Bunun yanı sıra insanların barınma, beslenme gibi temel gereksinimlerini de bulunuyor. Bu temel gereksinimleri içinde yaşadıkları ortamın uygun ısıda olması gerekiyor. Yani yazın aşırı sıcaktan bunalmamaları, kışın ise bulundukları kapalı ortamda üşümemeleri gerekiyor.

Klima Servis

Nitekim teknolojide bu alanda da yaşanan çok ciddi gelişmeler var. Ateş yakarak ısınan insanlar akabinde odun ve kömür kullanarak sobayı, akabinde toplu ya da bireysel kullanım için kaloriferi icat ederken sonrasında doğal gaz kullanılmaya başlamış iken tüm bunlar aslında sadece ısınma amaçlı olarak kullanılan ürünlerdir. Beyaz eşya kategorisinde yer alan klima ise insanların vantilatör gibi ekstra bulundukları ortamda cihaz bulundurmalarına gerek kalmadan duvara monte edilerek hem ısınma, hem de soğutma problemlerini aynı anda uzaktan kumanda ile halletmelerini sağlayan, hem evlerde işyerlerinde yer kaplamayan, hem de konforlu yaşam olanağı sunan bir beyaz eşya türüdür. Yerli yabancı çok farklı markanın birbirinden farklı tasarım, kapasite ve özellikte olan klimaları hem evler, hem de iş yerleri için üretilmektedir.

Günümüzde bu ürünlerde yaşanabilecek olası sorunlar için, klima satın alındığı zaman montajı için hizmet veren kurumlara klima servisi adı veriliyor. Bu alanda İzmir bölgesinde akla ilk gelen firma ise Ege Servisi isimli alanında uzman, eğitimli, deneyimli kadrosu tam anlamı ile kurumsal bir yaklaşım ile hizmet veren klima servisidir. Aşağıda detaylı olarak verilen bilgilerden de anlaşılacağı üzere alanında lider ve güvenle hizmet alınabilecek bir klima servisidir.

Hizmet Verdiği Bölgeler Hakkında

Ege Servisi firmasının hizmet verdiği alanlar hakkında bilgi vermeden önce hizmet verdiği bölgeler hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Çiğli, Menemen, Dikili, Menemen, Urla, Seferihisar, Konak, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Karabağlar gibi İzmir ilinin nerede ise tüm ilçeleridir.

Tüm bu ilçelerde telefon edildiği andan müşterinin sorun yaşamaması için hızlı ve seri bir şekilde hareket edilerek yaşanan sorun ne olursa olsun çözüm üretilir.

Hizmet Kapsamı Hakkında Bilgiler

Klima servisi olarak firma iki ana kapsamda hizmet vermektedir. Bunlardan ilki klima bakımlarının yıllık olarak yapılmasıdır. Bilindiği üzere tüm benzer tarzda kullanılan cihazların yılda bir kere periyodik bakımının yapılması gerekir. Böylece olası sorunlar giderilir iken aynı zamanda cihazın ömrü uzatılır ve daha verimli çalışması sağlanır. Bu bakımlar standartlara uygun olarak alanında uzman teknik servis personelleri tarafından markasına ve modeline uygun olarak gerçekleştirilir.

Ege Servisi tüm klima marka ve modelleri için hizmet veren bir kuruluştur. Klimalarda yaşanan tüm mekaniksel ve elektriksel olan sorunların giderilmesini sağlar. Herhangi bir parça değişiminin gerekli olması durumunda müşterinin onayını alarak garantili olarak orijinal parça değişimini yapar.

Firmanın klima servisi olarak standart bakım ücreti ve standart markasına modeline göre değişmeksizin teknik servis ücreti vardır. Bölgeye göre değişiklik göstermez. Parça değişimi olması durumunda parça değişim ücreti alınmaktadır.

Firma Hakkında Diğer Bilgiler

Kurum alanında tüm belgelere sahiptir. Profesyonel bir yaklaşım ile hizmet verir. Klima ile ilgili arayan müşteri ile ortak mutabakata vararak klima ile ilgili sorunun yaşandığı yere hareket eder. Kesintisiz olarak hizmet verir.