Beyaz Eşya Servisi Beyaz eşya her markaya ait alınabilir. Bu kişilerin kendi tercihleri ya da bütçeleri doğrultusunda ilerlemektedir. Beyaz eşyaların temel manada 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Ancak bazen 5 yıl garanti veren firmalar da bulunmaktadır. Bununla birlikte 2 + 3 ya da 5 + 10 şeklinde sunulan ekstra motor garantisi de olabilmektedir. Örneğin 5 yıl garantisi olan bir çamaşır makinesinin 10 yıl da ekstra motor garantisi olabilmektedir garanti kapsamında ürünlerin arızalanması durumunda ya da yedek parça ihtiyacı olması durumunda anında çözüm odaklı bir çalışma ile birlikte servisler bu sorunu çözümlemektedir. Burada önemli olan arızanın düzgün tespitinin yapılması ve tamir edildikten sonra bir daha bu sorunun yaşanmaması olmalarıdır. Bu açıdan bakıldığında da İzmir beyaz eşya servisi statüsünde olan egeservisi.com sizlere beyaz eşya servis garantisi sunmaktadır.

Garanti kapsamında olan beyaz eşyalarınızın anında işletişime geçmeniz halinde arıza kaydı yapılır. Hasar kaydı oluşturulur. Ya da yedek parça ihtiyaçlarında ürünün markasına özel olarak orijinal yedek parça temini sağlanır. Bu açıdan bakılınca İzmir için sizler de beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızda bu alandan yararlanabilirsiniz. Böylelikle arıza ya da sorun için daha kapsamlı bir çalışma ile şekillenen bir unsur yaratılmış olur.

Egeservisi.com Beyaz Eşya Servisi

Egeservisi.com siz değerli müşterilerimize beyaz eşya servisi hizmeti sağlamaktadır. Bu alanda sunulan ve bu alanda oluşturulmuş olan çalışmalardan yola çıkılarak sizler de beyaz eşya servisi hizmeti için firmamızdan anında yararlanabilirsiniz. Bu alanda sizin adınıza sunulan çalışmalar kapsamında yararlanmanız gereken her türlü çalışmalardan ve her türlü desteksel çalışmalar neticesinde sizler de egeservisi.com üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Her markanın ve her modelin tamir ve onarımı yapılmaktadır. Bunun yanında marka model yedek parçalarının orijinal halleri ile birlikte size özel halini bu alanda bulabilirsiniz. Beyaz eşya servisi sadece tamir ve onarım işlemi yapmaz. Aynı zamanda ürünlerin bakımlarını da sağlamaktadır. Garanti süresi devam eden ve bakıma ihtiyaç duyulan beyaz eşyaların randevu oluşturmanız halinde anında beyaz eşya servisi olarak bakımları yapılmaktadır. İzmir’ in tüm ilçelerinde bu alanda hizmet verilmesi ve bu kapsamda sunulan geniş çalışmalar ile birlikte sizler de bir beyaz eşya servisine ihtiyaç duyduğunuz her anda bu alana ulaşabilirsiniz. Bu alan sizlerin ve kullandığınız beyaz eşyaların güvenliği için kapsamlı ve tutarlı bir alandır.

Garanti süresi bitmiş ürünler firma bazlı ekstra bakım ve onarım garantisine alınmaktadır. Bunun akabinde garanti süresi bitmiş ürünlerin uygun fiyatlar karşılığında yedek parça temini ya da tamir ücreti alınmaktadır. Ancak her zaman ilk günkü haline ve işlerliğine gelen beyaz eşyaların tam fonksiyonlu olarak çalışması sağlanmaktadır.

Egeservisi Hizmet Alanı

Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Menemen, Konak, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Narlıdere, Balçova başta olmak üzere İzmir’ in tüm merkez ilçelerine hizmet sağlamaktadır. Bu sayede sizler de İzmir genelinde beyaz eşya servisi arayışlarınızda nereye başvurmanız gerektiğini bu alanda görebilirsiniz. Bu sayede en kapsamlı ve en kaliteli hali ile sizlere en uygun fiyat avantajını sunabilmekteyiz. Hem garanti kapsamındaki hem de garantisi bitmiş olan ürünlerin ücretsiz olarak ya da uygun fiyatlı olarak en kapsamlı, profesyonel çalışmayı almak, tamir ve onarım işlemlerini yaptırabilmek adına bu alana yönelim sağlamalısınız.