KOMBİ BAKIMI Gerekli uzmanların fikirlerine göre evimizde bulundurmuş olduğumuz kombilerin bakımları her yıl en az bir defaya mahsus olmak üzere bakımının yapılması gereklidir. Ege servisi olarak bizler sizlerin bu periyodik kombi bakımlarınızı kaliteden ödün vermeyecek şekilde yapmaktayız.

İzmir Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle suyun sıcaklığı ve kaloriferin yanması kontrol edilmektedir. Bu ilk işlemlerin ardından kombide herhangi bir su sızma durumunun olup olmamasıyla ilgili işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra kombinin iç bölgesinde herhangi bir tozlanma var ise temizlenir. Elektrik bağlantı bölgelerinin konumu kontrol edilerek kombinin baca fanı temizlenerek içerisinde bulunan su boşaltılır. Genleşme tankının hava basıncı kontrolleri yapılarak eğer hava basıncı düşük ise hava basımı uygulanır. Brülör temizlenerek yanma bölgesinin temizliği yapılır. Ateşleme elektrodu kontrol edilerek herhangi bir toz bulunması durumunda temizlenir. Üç yollu vana temizlenerek yeniden bulunduğu konumu monte edilir. Gaz ayarlamaları uygulanır. Kombinin altındaki kalorifere ait filtre temizlenerek yerine monte edilir. En başında uygulamış olduğumuz cihazın içerisindeki su yeniden doldurularak yerine eklenir. En son aşama olarak cihaz çalıştırılarak kombi bakımına son verilir. Yukarı kısımda anlattığımız adımların her birisi ege servisi ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakımında uygulayarak sizlere teslim etmekteyiz.

Bakım Esnasında Bizler Nelere Dikkat Ediyoruz?

İzmir ilçelerine yapmış olduğumuz bakımlarda öncelikle kaliteye önem vermemizin yanı sıra firmamıza ve siz değerli müşterilerimizin bize güvenmesini en üst düzeyde önemli görmemizden dolayı ege servisi firmamıza ait yetki belgemizle gerekli bakımlarınızı yapmaktayız. Bakımı yapılacak olan kombi hakkında sizlere gerekli bilgileri önceden vermekteyiz. Bakımı yapılacak olan kombinin öncelikle sıcak su ve kalorifer tesisatının gerekli ısıtma testi ile birlikte kombi verimliliğini ölçmekteyiz. En son aşama olarak kombinin kritik noktalarının kontrollerini en ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmamaktayız.

Gerekli Bakımların Aksatılmasından Doğan Sorunları Bize Bildirin

Kombinizin bakımını aksatacak olursun kombinizden bunlara gerekli tepkiyi birçok etkiyle beraber vermektedir. Bunlar:

  • Çalışma ömrü kısalmaktadır.
  • Kombi düşük verimlilikte çalışır.
  • Cebinizden gereksiz maliyetlerin çıkmasına sebebiyet verir.
  • Bozulmalar ani bir biçimde olarak ağır maliyetli faturalarla karşılaşırsınız.
  • Doğalgaz faturalarınız her geçen gün bir miktar daha fazla gelir.
  • Oturma ve yaşama alanlarınızın ısınma problemiyle karşılaşarak can güvenliğiniz riske girmiş olur.

Yukarı kısımda madde madde anlattığımız aşamaların her birisi kombinizin gerekli bakımlarının yapılmadığı takdirde karşılaşmanız çok yüksektir. Bundan ötürü İzmir ilçeleri içerisinde bu gibi durumlarda karşılaşmanız durumunda ege servisi ailesi olarak bizlere bir an önce bildirerek can ve mal riskinizi en aza indirerek evinizin içerisinde konforlu bir biçimde yaşantınızı sürebilirsiniz.

Neden İzmir ve Çevre İlçeleri?

Firma olarak şuan İzmir ve İzmir ilçelerine gerekli bakım ve servis teknik hizmetini sunmaktayız. İlerleyen zaman zarflarında birçok il ve ilçede hizmet vermeyi firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi çok isteriz. Bundan ötürü ilk hizmetlerimizi sizlerin memnuniyet ve kalitemizden ödün vermeyen yaklaşımımızdan kaynaklanan firmamıza ilginizden her geçen gün bir miktar daha büyüyerek bu hizmetleri bakım gerektiren kombi noktalarına ulaştırmayı hedefleyerek ailemizi sizlerle beraber bir sonraki noktaya taşımayı planlamaktayız.