Airfel Servisi Kombi ve klimalar bizleri ısınma probleminden kurtaran ürünlerdir. Bu sayede sıcak su akışını binalarda rahatlıkla kullanabiliriz. Ayrıca Airfel marka klimalar sayesinde yazın sıcaklık problemine, kışın ise üşüme problemine anında çözüm bulabilmekteyiz. Bu nedenle klimalar ve kombiler evlerimizin olmazsa olmaz ihtiyaçları haline gelmiştir. Özellikle İzmir gibi nemli ve denizel iklimin olduğu bir yeri düşünürsek; kombi ihtiyacı ve klima ihtiyacı ne kadar büyük oranda önemlidir, bunu görebiliriz.

İzmir Airfel Servisi

Ege Teknik Servis hizmeti, Ege Servisi’ nin sizler için İzmir ilçelerinde sunmuş olduğu büyük ve kapsamlı bir çalışma alanıdır. Bu alanda Airfel marka klimaların ve kombilerin tamiratı yapılmaktadır Airfel servisi ile birlikte sizler de en kapsamlı ve en donanımlı çalışmayı bu alanda bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli adım is arızalanan kombi ve klimalarınızın tamiratı için firmamızı aramak olmalıdır. Bu sayede Airfel servisi ile alakalı olarak, garanti süresinde olan ya da garanti süresi bitmiş olan ürünlerinizi dikkate aldığımızda en kapsamlı, en profesyonel çalışma alanını burada bulabilmekteyiz. Sizler de Airfel marka ürün kullanıyor iseniz, kombi bakımı ihtiyaçlarınızda, kombilerinizin arıza vermesi durumunda firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Airfel Kombi Servis

Airfel Hizmeti garanti kapsamında olan kombilerin bakımını her yıl talep etmeniz halinde yapmaktadır. Böylece sonbahar aylarında yapılan bu bakımlar, su basıncı, arıza tespiti ya da herhangi bir sorun ile karşılaşılması anında ön hazırlık olmaktadır. Ön tespit ile birlikte olası sorunların önüne geçilmektedir. Kombi bakımlarının yapılması ile birlikte Airfel kombi sahipleri kışa hazırlık yapmaktadır. Bu sayede sıcak su imkanı ya da kaloriferler ile ısınma imkanını en üst düzey verim ile alabilirler. Bakımı yapılmış bir kombiyi her yıl düzenli olarak çalıştırmak aslında bir nevi ürünün ömrünü uzatmaktır. Arıza varken ve bu arıza tespit edilememişken kombileri çalıştırmak demek, arızanın daha da büyümesine yol açar. Olmayan ve görünmeyen bir problemin birden çok büyük başka problemler ile karşınıza çıkmasına yol açar. Bu bakımdan incelendiği zaman kombi bakımı önemlidir.

Airfel Servis

Kombi onarımı, kombi arıza tamiri de gene Airfel servisi hizmeti sunan firmamız tarafından yapılmaktadır. Dolayısı ile oldukça kapsamlı ve olabildiğince hızlı arıza tespitleri yapılmaktadır. Onarım işlerinde, tamirat işlerinde yedek parça gerektiği zaman Airfel markasının orijinal yedek parçaları kullanılmaktadır. Bu bakımdan incelendiğinde de olması gereken en profesyonel hizmetin, çalışmanın bu olduğu görülür.

Orijinal Yedek Parçalar

Ege Servisi olarak, klimalarınızın bakım ve onarımı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Airfel marka klimalar garanti kapsamında anında hızlı bir şekilde randevu sistemi ile tamir edilir. Garantisi bitmiş olan ürünleriniz içinde gene firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamızda tamir için yedek parça gerekli olduğunda her zaman için orijinal parçalara yönelme olur. Airfel Servisi Bu açıdan bakıldığında da bakım ve onarım işlemlerinde ihtiyacınız olan en profesyonel hizmeti firmamız tarafından alabilirsiniz. Bunun için hem klima hem de kombilerde Airfel marka için tercihiniz biz olabiliriz. Detaylı bilgi için, bilgi ve randevu almak için firmamızdan en kısa süre içinde yararlanabilirsiniz.