İzmir Hotpoint servis firmamız siz değerli müşterilerimiz için daima hizmettedir. Bizlerden alacağınız hizmetin her türlüsü kusursuz olacaktır.Sizlerin daha iyi bir hizmet alması için, tüm ekibimiz çalışmalarını her an sürdürmektedir. Sizin sizden daha fazla düşünen bir firmayla çalışmak isterseniz, her zaman telefonumuz size açıktır.

Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Ekibimiz her anlamda deneyimli ve profesyonel bir ekiptir. İşimizi bu işin eğitimini almış insanlarla birlikte sürdürüyoruz. İşe alımlarda da ekstra titiz davranıyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızın nakliye edilmesi gerektiği durumlar da olabiliyor. Böyle durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi adına da çok titiz bir sürdürüyoruz. Eşyalarınızın herhangi bir çizik dahi almaması için ekibimiz çok hassas davranmaktadır. Bizi aradığınız zaman, hangi elektronik eşyanızın bozulduğunu söylemeniz yeterlidir. Pek çok kategoride hizmet sunuyoruz.

Hotpoint Buzdolabı Servisi

Hotpoint teknik servis olarak buzdolaplarınız artık bize emanettir, öncelikle belirtmek isteriz. Buzdolabınızın motoru mu bozuk? Artık eskisi gibi soğutmuyor mu? Yaz aylarında birden dolabınız mı bozuldu? Arayacağınız tek numara biziz. Hemen adresinize geleceğiz. Arıza tespit cihazlarımız ile arızanın nereden kaynaklı olduğunu anlayacağız. Daha sonrasında da hemen müdahale aşamasına geçeceğiz. Süreç okuduğunuz kadar basit ve hızlı olacak. Buzdolabınızı bir an önce kullanmaya başlamanız için, ekibimiz ellerinden gelenin de fazlasını yapacaktır. Bize her konuda güvenebilirsiniz.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Servisi

Hotpoint çamaşır makinesi servisi kategorisinde de sizlere hizmet sunmaktadır. Çamaşır makineleriniz sık kullanmaya da bağlı olarak kireçlenebilmektedir. Böyle durumlarda da eşyalarınız iyi yıkanmamaktadır. Bazen makineler su da akıtabilmektedir. Böyle durumlarda bizi arayabilirsiniz. Adresinize en kısa sürede geliriz. Çamaşır makinesi her evin en önemli ihtiyaçlarındandır. Bozulması halinde ne kadar çok mağduriyet yaşayacağınızı az çok tahmin edebiliyoruz. Makineniz bozulmadan önce de çeşitli önlemler alabilirsiniz. Örneğin bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırdığınızda, kireçlenme düzeyi de en az seviyede olacaktır. Böylece siz de bir anda mağdur kalmazsınız, makinenizin işleyişi de sorunsuz olur. Hem bakım hem tamir işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Hotpoint Klima Servisi

Hotpoint klima servisi bölümümüz, en çok aranan bölümlerden biridir. Klimalar evlerimizin en önemli ihtiyaçlarındandır. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez eşyalarından olan klimalarınızın bakımını, onarımını, montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kış aylarında da klima aracıyla ısınıyor olabilirsiniz. Bir anda klimanızın bozulması, sizi de çok mağdur edecektir. Böyle durumlar olmadan da klimalarınıza bakım yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

Hotpoint servis bozulan bulaşık makineleriniz için ulaşabileceğiniz en doğru adrestir. Gün içerisinde bulaşık makinenizi kullanmadan geçirmediğiniz bir gününüz oluyor mu? Hiç sanmıyoruz. Her an kullandığımız bulaşık makinelerimiz artık elimiz ayağımız olmuş bir konumda.

Bozulduğu an, mutfağın çoğu zaman savaş alanına dönüşmesi de kaçınılmaz oluyor. Makineniz eskisi gibi yıkamıyor olabilir, bardaklarınızın rengi değişmiş olabilir, çalışırken makinenizden ses de geliyor olabilir. Böyle durumlarda teknik servisimizi aramanızı tavsiye ederiz.

Siz bizi aradığınız zaman, en kısa sürede evinize geliyoruz. Arıza tespit cihazlarımız sayesinde sorunun nereden kaynaklı olduğunu kısa bir sürede anlıyoruz. Daha sonrasında o an müdahale edebileceğimiz bir durum varsa müdahale ediyoruz. Bazen de makinelerinizi firmamıza götürmemiz de gerekebiliyor.

Eşyalarınızı firmamıza götürmemiz gerektiği zamanlarda, nakliye ücretsizdir. Sizden nakliye için herhangi bir ücret istemeyeceğiz. Makinenizi de en kısa sürede tamir edip, adresinize getireceğiz.

Parça değişimi gerekli olduğu zamanlar da olabiliyor. Pek çok müşterimizin korkusu, parça değiştirirken orijinal olmayan parçalar kullanmaktır. Sizleri çok iyi anlıyoruz. Pek çok firma, yan sanayi olan ürünler kullanıyor. Bulaşık makinenizi tamire vermişken, daha fazla bozulup gelmesini istemezsiniz değil mi? Biz de öyle düşündük. Her parçamız orijinaldir. Parçalar için sizlere garanti hizmeti de sunmaktayız. Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyoruz ama olursa hemen bizi arayabilirsiniz.

Hotpoint Elektrikli Süpürge Onarımı

İzmir Hotpoint servis, bozulan elektrikli süpürgelerinizi de tamir etmektedir. Elektrikli süpürgenizi çalıştırdığınız zaman rahatsız edici sesler çıkıyor olabilir. Aynı zamanda eskisi kadar iyi çekmiyor da olabilir. Böyle durumlarda bize her an ulaşabilirsiniz.

Bazen sizlere telefon üzerinden bilgi verebildiğimiz durumlarda oluyor. Siz bize eşyanızın ne gibi sorunları olduğunu söylüyorsunuz. Biz de sizlere çeşitli yönlendirmeler yaparak, makinenizi tamir ettiriyoruz. Hem zamandan tasarruf etmiş oluyoruz hem de sizler daha az mağdur oluyorsunuz. Diğer yandan zaten arıza tespit cihazlarımız var. Sorununuzun nereden kaynaklı olduğunu bulmak çok az bir zamanımızı alıyor böyle olduğu için de, sizlerin sorununuzu halletmemiz de kısa sürüyor. Siz de hayatınıza sorunsuz bir şekilde devam ediyorsunuz.

Hotpoint Davlumbaz Servisi

Hotpoint teknik servis irtibat numaralarımızı davlumbazlarınız bozulduğu zaman da arayabilirsiniz. Birkaç günlüğüne davlumbazınızın bozuk olduğunu düşünün. Balık pişirdiğiniz bir an davlumbazınız bozulduğunda, evinizin ne kadar kokabileceğini az çok siz de tahmin edebiliyorsunuzdur. Tamirinin ertelenmemesi gereken eşyalardan biridir. Hemen eşyanıza müdahale edecek ve sizi bu sıkıntıdan kurtarabilecek bir firma arayışı içindeyseniz, yapmanız gereken tek şey, telefon numaralarımızı tuşlamaktır.

Web sitemize girdiğiniz zaman hakkımızdaki yorumları da okuyabilirsiniz. Yorumların hepsi doğrudur. Şimdiye kadar bizden hizmet alıp da memnun kalmayan müşterimiz olmamıştır. Bundan sonra da olacağını düşünmüyoruz. Kendimizi her an geliştiriyoruz, her an sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Saydığımız bölümler dışında birkaç kategoride daha sizlere hizmet sunmaktayız. Hemen onlardan bahsedelim;

 • Hotpoint fırın servisi,
 • Hotpoint ankastre servisi,
 • Hotpoint ocak servisi,
 • Hotpoint kurutma makinesi servisi

Gibi bölümlerde de sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Evinizden hangi elektronik eşyanız bozulursa bozulsun, arayacağınız tek numara biziz. Bununla gurur duyuyoruz.

Hotpoint Teknik Servis Olarak İzmir’de Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Hotpoint servis sizlere İzmir’in pek çok noktasında hizmet vermektedir. Pek çok şubemiz olduğu için işlemlerinizi de daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bizi nereden ararsanız arayın, size hangi ekip daha yakınsa onu yönlendiriyoruz.

Tek bir şubemiz olsaydı, hem iletişimde kopukluk yaşanırdı, hem de siz çok fazla mağdur olurdunuz. Bizi aradığınız zaman telefonlarınıza birkaç gün sonra bile dönülebilirdi. Müşterilerimizi ve onların eşyalarını çok fazla önemsediğimiz için, kendimizi müşterilerimizin yerine koyduğumuz için, pek çok yere şube açtık. Şubelerimizin hepsi her an işleyen, aktif şubeler. Tüm ihtiyaçlarınıza koşmaya çalışan, bir sürü ekibimiz var. Hepsinin tek önceliği eşyalarınızı tamir edip, sizleri memnun etmek. Bu yüzden yapılan olumlu veya olumsuz tüm eleştirilere çok fazla dikkat ediyoruz. Sizlerin her söylediği şey, bizim için çok önemli. Her an söylediklerinize göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere hizmet sunduğumuz ilçelerden bahsedelim;

 • Aliağa,
 • Kemalpaşa,
 • Torbalı,
 • Urla,
 • Balçova,
 • Narlıdere,
 • Seferihisar,
 • Menderes,
 • Gaziemir,
 • Buca,
 • Karabağlar,
 • Konak,
 • Bornova,
 • Bayraklı,
 • Karşıyaka,
 • Çiğli,
 • Menemen,
 • Foça

Gibi İzmir’in pek çok noktasında sizlere dört dörtlük bir hizmet sunuyoruz. Siz de kendinizi dört dörtlük bir hizmet almaya layık görüyorsanız İzmir Hotpoint servis firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Sizlere büyük bir istekle hizmet vermeyi bekleyen, her an hazırda olan, muazzam bir ekiple çalışacaksınız. Biz sizinle çalışmak için çok istekliyiz, peki ya siz?