İzmir Indesit servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için her an nitelikli bir hizmet sunmaktayız. Ekip olarak yıllardır müşterilerimizi memnun etmek adına çalışıyoruz. Bir karar alacağımız zaman birlikte karar veriyoruz. Herkes işinde tecrübeli olduğu için, müşterilerin ihtiyaçlarından çok iyi anlıyorlar. Böyle olunca da karar verme sürecinde ortaya mükemmel fikirler çıkıyor. Hepsi sizleri ve eşyalarınızı önemsediğimiz için alınan kararlardır.

İndesit Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerimize hizmet verirken, kendimiz nasıl hizmet almak istiyorsak, o şekilde hizmet sunuyoruz. Evimize gelen bir teknik servis personelinin bize nasıl davranmasını istiyorsak, sizlere de o şekilde davranıyoruz. Tam olarak bu yüzden müşterilerimizin sayısı her geçen gün artıyor. Firma olarak ekip arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz. Bizi seçtiğiniz zaman, çok iyi tercihler yaptığınız için siz de kendinizle gurur duyacaksınız, bundan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin bizden beklentileri çok yüksek ancak biz o beklentileri her zaman detaylı bir şekilde karşılıyoruz. Genel olarak müşteri kitlemizi de tavsiye üzerine gelen müşterilerimiz oluşturmaktadır.

İndesit Buzdolabı Servisi

Aynı zamanda Indesit beyaz eşya servisi web sayfamıza girdiğinizde hakkımızda atılan yorumları okuyarak da bizi seçmeye karar verebilirsiniz. Pek çok firma müşteri çekmek için aslı olmayan yorumları sayfalarına koymaktadır. Bizim firmamızda böyle bir şey söz konusu değildir. Müşterilerimize sayfamıza yorum atmaları için de herhangi bir talepte bulunmuyoruz. Bizden aldıkları hizmetten çok memnun kaldıkları için hemen sayfamıza yorum atıyorlar. Bu durum bizi tabi ki çok mutlu ediyor. Sizlere pek çok kategoride hizmet sunmaktayız.

Indesit Teknik Servis: Hizmet Verdiğimiz Kategoriler

Indesit servis ailesi olarak evinizdeki hemen her eşyanın teknik servisi hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Firmalar genel olarak birkaç kategoride hizmet verir. Örneğin bir firmayı aradığınız zaman bulaşık makinem bozuldu dediğinizde, bulaşık makinelerinin teknik servisine bakmıyoruz gibi bir cümle duymamanız gayet normal bir durumdur.

Bizim müşteri hizmetlerimizi aradığınızda ise, evinizdeki her eşyayı söylediğinizde, hemen bir ekip gönderimi sağlanacaktır. Herhangi bir tamirat işleminiz olmasa bile bilgi almak amacıyla da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Arkadaşlarımız sizlere seve seve yardımcı olacaklardır.

 • Indesit çamaşır makinesi servisi,
 • Indesit buzdolabı servisi,
 • Indesit bulaşık makinesi servisi,
 • Indesit kurutma makinesi servisi,
 • Indesit klima servisi,
 • Indesit Klima bakımı,
 • Indesit buzdolabı motor değişimi,
 • Indesit ocak servisi,
 • Indesit ankastre servisi,
 • Indesit fırın servisi,
 • Indesit davlumbaz servisi,
 • Indesit elektrikli süpürge onarımı

Gibi aklınıza gelebilecek hemen her kategoride sizlere hizmet sunmaktayız. Evdeki elektronik eşyalarınızın tamir işlemleri için bizi her an arayabilirsiniz. Genel olarak elektronikli eşyaların bakımları yapıldığı zaman çok daha uzun ömürlü olurlar. İzmir Indesit beyaz eşya servisi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak eşyalarınızın bakımlarını da yaptırabilirsiniz. İndesit Servisi Örneğin bulaşık makineniz çok uzun süre kullanıldığı zaman, sular da kireçliyse, kireçlenme yapabilir. Aynı şekilde çamaşır makineniz de, uzun süreler, dikkatsiz bir şekilde kullanıldığında kireçlenmeyle karşılaşılabilir.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Makinenizin bozulduğunu kötü yıkanan çamaşırlardan veya kötü yıkanmış bardaklarınızdan anlamak yerine, her zaman düzenli bakımlarını yaptırabilirsiniz. Böylece oluşabilecek olumsuzlukların da önüne geçmiş olursunuz. Örneğin klimanızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırdığınızı düşünelim. Böylece yazın veya kışın ortasında birden klimanızın bozulması ve mağdur olmanız gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Aynı zamanda buzdolabınızın her zaman düzenli olarak bakımını yaptırdığınızda yazın ortasında birden çürüyen meyve sebzelerinizle, bozulmuş süt ürünleriyle karşılaşma olasılığınız da imkansız olacaktır.

Bilinçli bir müşteri olmak istiyorsanız, eşyalarınızın da bir ömrü olduğunu fark edip, bakım yaptırmalısınız.

İzmir Indesit Teknik Servis Olarak Baktığımız Bölgeler

Indesit teknik servis olarak sizlere İzmir’in pek çok noktasında kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Hangi bölgeden ararsanız arayın, ya o bölgede bir şubemiz vardır ya da o bölgeye yakın bir yerde şubemiz olacaktır. Bizi arayarak hangi konuda yardım almak istediğinizi söylediğinizde, personelimiz sizlere hemen yardımcı olacaktır. Size ne zaman uygun olduğunuz sorulacak ve en kısa sürede adresinize gelecektir. Sürecin çok hızlı bir şekilde ilerliyor olması sizin de mağduriyet durumunuzu en aza indirecektir.

 • Aliağa,
 • Foça,
 • Menemen,
 • Çiğli,
 • Karşıyaka,
 • Bayraklı,
 • Bornova,
 • Konak,
 • Karabağlar,
 • Buca,
 • Gaziemir,
 • Menderes,
 • Seferihisar,
 • Narlıdere,
 • Balçova,
 • Urla,
 • Torbalı,
 • Kemalpaşa

Gibi İzmir’in pek çok noktasından bizlere ulaşabilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz.

İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Hem Profesyonel Hem De Güler Yüzlü Bir Ekiple Çalışmak İster Misiniz? İzmir Indesit  servis ekibimiz hem işinin ehli kişilerden oluşur hem de hepsi güler yüzlüdür. Evinize teknik servis için gelen tüm arkadaşlarımıza dilediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Kendi evinizde size surat yapan bir ekiple çalışmak istemezsiniz değil mi? Biz de öyle düşündük. Bu yüzden ekip arkadaşlarımızı seçme sürecinde ekstra hassas davranmaktayız.

Ekibimizde çalışan herkes bu işin eğitimini almış kişilerdir. Tamir veya bakım için evinize geldiklerinde işinizi çok kolay bir şekilde halledeceklerdir. İnanılmaz tecrübeli de oldukları için, süreci de çok iyi bir şekilde yönetmektedirler.Bunun yanında modern ekipmanlara da sahip olduğumuz için, işimizi çok kolay bir şekilde çözmekteyiz. Örneğin klimanız arızalandığı zaman arıza tespit cihazımızı kullanarak, hasarın nereden kaynaklı olduğunu çok kısa bir süre içerisinde buluyoruz. Hasarın nereden kaynaklı olduğunu bulunca da geriye sadece tamir işlemleri kalıyor. Tamir işlemleri çok hızlı bir şekilde ilerlediği için, size mağdur olmadan geçirdiğiniz bir tamirat anısı kalmış oluyor.

Sürecin anlattığımız kadar basit ve hızlı olduğunu bizzat görmek isterseniz bizleri her an arayabilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yan Sanayi Ürünler Yerine Orijinal Yedek Parçalar

İzmir Indesit beyaz eşya servisi ile çalışırken her şeyin en kaliteli olanıyla karşılaşacaksınız. Örneğin teknik servis almak için bizi aradığınızı varsayalım. Evinize geliyoruz ve arıza tespit cihazlarımız ile hasarı hemen tespit ediyoruz.

Evinizde tamir işlemlerini gerçekleştiremediğimiz zamanlar da oluyor. Parça değişiminin gerekli ve kaçınılmaz olduğu tamir süreçleri de olabiliyor. Sizin de onayınızı alıp fiyat hakkında bilgilendirme yaparak, eşyanızı firmamıza götürüyoruz. Eşyalarınızın parça değişimini yaparken pek çok firmanın aksine orijinal ürünler kullanıyoruz. Yan sanayi ürünler kullanıldığı zaman elektronik eşyanız çok  kısa bir süre sonra eski haline dönmektedir.  Bu tarz durumlar yaşamamak adına kaliteli bir firma tercihi yapmalısınız. Kaliteli firma denildiği zaman da akla biz gelmekteyiz.  Eşyalarınıza orijinal parçalar takarak, uzun ömürlü olmalarını sağlamak, tam anlamıyla bizim işimizdir.

Fiyatlarımız Da Gayet Uygundur

Indesit servis firmamızı arayıp hizmet almak istediğinizi söylediğinizde, sizlere gayet uygun fiyatlarla hizmet sunacağız. İndesit Servisi Hangi türden hizmet alırsanız alın, eşyanızın hangi hasarı olursa olsun, çok yüksek bir rakam ödemeyeceksiniz. Yaptığımız işleme göre fiyatlarımızda değişkenlik olabilmektedir. Tamir etmeden önce sizleri fiyat hakkında da bilgilendireceğiz. Makinelerinize sizin istemediğiniz herhangi bir işlemi asla uygulamayız. Parça değişimi söz konusu olduğunda da sizin onayınızı almaktayız. Nakliye işlemlerinden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Nakliye sırasında da eşyalarınıza ekstra dikkat ediyoruz. Eşyalarınızın bizimle her anlamda güvene olduğunu belirtmek isteriz.

İzmir Indest servis ailemizle tanışmak isterseniz, kapımız siz değerli müşterilerimize her zaman açıktır. Sizlere yardımcı olmaktan da büyük keyif duyarız. Şimdiden hepinize teşekkür ederiz.