Arçelik Servisi

Arçelik Servisi isteğinizi karşılamak için özellikle beyaz eşya, klima, kombi, ev aletlerinizin geneli için teknik destekler vermek, özellikle orijinal yedek parçalarla sizlere teknik olarak yardımcı olmak için çalışıyoruz. İşi iyi bilen ve zamanında tamir desteği ile tüketicilerin isteklerini karşılamak için çalışmalar gerçekleştireceğiz.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Ürünlerine en etkili desteği vereceğimizi belirtmek isterim sizler için en kısa sürede ev aletlerinizi onarım yapacağız. Arçelik marka bütün beyaz eşyaların tamir bakım ve onarım faaliyetlerinde İzmir Arçelik servisi firmamız bölgede göz dolduran çalışmalar gerçekleştirmektedir. İzmir bölgesinde ve bütün ilçelerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Arçelik marka bütün beyaz eşyaların teknik donanımlarında oluşabilecek aksaklıkları önceden tespit etmek ilk hedefimizdir.

İzmir iline bağlı Menemen profesyonel ekip ruhu çerçevesinde bütün bakım onarım ve tamir işlemlerinde kaliteli hizmet akışı sağlamaktadır. Firmamız aynı gün içerisinde gelen çağrılara anında cevap vererek bölgenin en eski tanınmış firması olmanın avantajını hızlı güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet oluşturarak faaliyetlerini yürütmektedir.

İzmir Arçelik Servisi

Çiğli genel yapı itibariyle Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik klima, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik kombi cihazlarında oluşabilecek sıkıntılı durumları önceden tespit etme kabiliyetine sahiptir. Elemanlarımız gelişmiş teknik altyapıya sahip sürekli gelişime yönelik çalışmalara kendini adamış kişilerden oluşmaktadır. Elektrikli ve elektronik cihazlarınıza garantili onarım ve parça değişimi hizmeti oluşturarak orijinal yedek parça kullanımına aşırı önem verilmektedir. Özellikle müşterilerin hayatını kolaylaştıran bütün beyaz eşyaların genel tamir ve bakım işlemlerinde her zaman deneyimli tecrübeli ve işine sadık elemanlar kullanılmaktadır.

Hızlı Kusursuz Onarım

En hızlı ve güvenli hizmet oluşturma konusunda Karşıyaka bütün gelen çağrıları mobil ekipleri ile en kaliteli bakım onarım hizmeti uygulamaktadır. Arçelik Servis Özellikle elektronik cihazların beyaz eşyaların Arçelik markalı bütün hayatı kolaylaştıran beyaz eşya türü cihazların yıllık bakımlarını periyodik kontrollerini orijinal parça değişimlerini profesyonel çalışmalar çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan bütün yedek parçaların 1 yıl garantili olma şartı bütün ekibimiz tarafından kabullenilmiş bir kalite politikası olarak sürdürülmektedir. Firma misyonu ve vizyonu kalite oluşturma konusunda birincil hedef olarak kabul edilir. Bundan dolayı müşteri memnuniyeti çerçevesinde bütün çalışmalar özverili bir şekilde gerçekleşmektedir.

Hizmetler DetaylarFiyatlar
İzmir Arçelik Servis ÜcretiArçelik Servis ücreti taleplerimiz değerli müşterilerimizin ürünlerini arızalardan kurtarmak için tespit amaçlı evinize geldiğimiz zaman talep ettiğimiz ücrettir Genellikle bu ücreti tamir fiyatları kabul eden müşterilerimizden talep etmiyoruz ama evinize gelip ürününüzün arızasını tespit ettikten sonra siz yaptırmaktan vaz geçer Cay arsanız o zaman maalesef servis ücreti talep edilir60,00₺
İzmir Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir ÜcretiArçelik markalı çamaşır makinesi tamir hizmeti verirken arıza yapan yedek parça değişen yedek parçalar kullanılan aksesuar ya da benzeri ürünlerin tutarları kadar fiyata ekstra Bedel uygulanır Ama genellikle ortalama Sağdaki fiyatlar aralığında çamaşır makinelerini tamir edebiliyoruz en yüksek tutarlar genellikle motor değişim veya Kazan rulmanı gibi işçilik bedellerinde çıkmaktadır60,00₺ - 780,00₺
Arçelik Buzdolabı Motor Değişim ÜcretleriArçelik markalı buzdolaplarımızda motor değişim ücreti belirlerken değişen motorun kapasitesi kullanılan malzemenin çeşitliliği ve çoğunluğu ile ilgili fiyatlandırma çıkartıyoruz Ama genellikle buzdolabı motoru değişimi yaparken gaz ilavesi gerçekleştirdiğimiz için drayer dediğimiz parça ve bakır kılcal boru değişim işçiliği de eklenmektedir bu durumda sizlere olabildiğince ekonomik fiyatlara buzdolabı motoru yenileme hizmetleri verebiliyoruz.950,00₺ - 1350,00₺
İzmir Arçelik Bulaşık Makinesi Motor Değişim ÜcretleriArçelik Bulaşık Makinesi İçin Kusursuz bir hizmet sunarak siz değerli tüketicilerimize olabildiğince kaliteli ve güvenli hizmetler sunuyoruz buna rağmen bulaşık makinelerinin motor değişimi Kazan yenileme hizmetleri alanında destekler verebiliyoruz değişen parça tamamıyle orjinal kullanıldığı için elimizden gelen her türlü gayreti siz değerli tüketicilerimize aktarıyoruz.500,00t - 650,00₺
Arçelik Kurutma Makinesi Tamir ve Bakım ÜcretleriKurutma makinesinde kullanacağımız tamiri hizmetlerinde müşterilerimize genellikle orjinal filtreler orijinal yedek parçalar kullanarak ürünlerinin daha düzgün ve stabil çalışmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz tüketicilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılarken onların neler istediğini ürünlerindeki problemlerin ne olduğunu dikkatli bir şekilde algılıyor Ona göre müdahale ediyoruz.400,00₺ - 680,00₺
İzmir Arçelik Müşteri Hizmetleriİzmir Arçelik çağrı merkezi çalışanlarımız müşteri hizmetlerimiz sizlere elinden gelen her türlü gayreti sunmaktadır elefonla destek alabilmek ve bizlere İstediğiniz zaman ulaşabilmeniz için iletişim bilgilerimiz iletişim sayfamızda bulunmaktadır telefonla destek almak ve bizleri aramak için hızlı ve kusursuz bir şekilde bizlere ulaşabilirsinizÜcretsiz
İzmir Arçelik İletişim7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz Teknik olarak elimizden gelen her türlü gayreti sizlere sunma ve kusursuz bir şekilde yardımcı olmak için bekliyoruzÜcretsiz

Arçelik Kombi Servis

Bayraklı bölgenin en hızlı hizmet veren ekip ruhunu bütün personeline benimsetmiş firma olma özelliği ile kendini kanıtlamış durumdadır. Özellikle Arçelik marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi gibi cihazlarda garantili çalışma prensibi herkese aynı eşit şartlarda uygulanmaktadır. Cihaz ayrımı yapılmaksızın uzun yıllardır kullanılan eski model Arçelik marka bütün ev aletlerine en kaliteli bakım onarım ve parça değişimi işlemleri uygulanarak çalışabilir duruma getirilmektedir.

Çalışabilir durumdaki bütün Arçelik marka beyaz eşya ürünleri periyodik bakımları uygulanarak uzun yıllar çalışma esasına dayalı bakım faaliyetlerine tabi tutulmaktadır. Yedek parça stoklarında bulunan geniş yelpazedeki büyük çeşitlilik arz eden orijinal yedek parçalar sürekli yenileme ve değişim faaliyetlerinde kullanılır. Müşterilerin hayatı kolaylaştırma konusunda deneyimli çalışmalar yapılmaktadır.

Zamanında Servis

Bornova Arçelik servisi Arçelik marka buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, fırın ve buna benzer sürekli hayatımızda olan elektronik cihazların bakımını onarımını titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Doğru bilgilendirme kaliteli hizmet üretimini kalite politikası olarak belirlemiş olan firmamız özellikle teknik servis hizmetinde İzmir bölgesinde her zaman tercih edilen çalışma prensiplerini uygulamaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Çalışmaları ile göz dolduran Konak profesyonel kadrosu güvenli hizmet üretme alışkanlıkları ile çalışır. Arçelik Servisi Her zaman ARGE çalışmalarında öncü kuruluş olmayı benimsemiş durumda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Teknolojiyi en iyi şekilde ayak uyduran yeni teknolojileri çok hızlı bir şekilde benimseyen ekip ruhu içerisinde birbirine destek olan profesyonel teknik personel her türlü çalışmayı özverili bir şekilde gerçekleştirmektedir

Özellikle İzmir bölgesinde en güvenli hizmetleri üreten Buca bakım onarımı ve tamiratı yapılması gereken Arçelik marka cihazların yerinde muayene ve kontrollerini yaptıktan sonra en uygun ve en ekonomik bakım faaliyetlerini uygulamaktadır. Onarım gereken parça değişimi yapılması gereken bütün beyaz eşyaların orijinal yedek parça değişimleri en ekonomik şekilde yapılır.

Arçelik Ürünleri Emin Ellerde

En az işçilik fiyatları uygulanarak müşteriler fiyat konusunda memnuniyet çerçevesinde hizmet alması sağlanmaktadır. Özellikle teknik destek ve kullanıcı bilgilendirme konularında profesyonel çalışmalar gerçekleştiren Karabağlar teknik donanım ve profesyonel altyapı oluşumu sayesinde hızlı olduğu kadar güvenli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kullanıcı seviyesinde gerçekleşebilecek bakım onarım faaliyetlerini müşterilerimize hızlı bir şekilde iletişim kurma sayesinde bilgi aktarımı yapılır. Bu sayede ufak arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden telefon aracılığı ile ortadan kaldırılmaktadır.

Arçelik Servis İzmir

İzmir’in köklü ilçelerinden Gaziemir hizmetlerinde kullanıcıların her gün karşılaşmış olduğu arızaları kökten çözüm üretebilecek çalışmalar gerçekleştirerek destek unsuru oluşturmaktayız. Özellikle uzun vadeli çözümler ortaya çıkararak teknolojik konularda sektörün gerektirdiği şekilde kaliteli ve uzman personel hizmetinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ve süratli hizmet oluşturma konusunda amacımızın teknik desteği en uygun şekilde aktarmak olduğunu açık bir şekilde göstermekteyiz.

Aynı Gün Arçelik Servis

Beyaz eşya bakım onarım faaliyetlerinde özellikle teknik servis hizmetini en hızlı şekilde uygulayan Narlıdere aranan ve memnuniyet oluşturan teknik hizmet oluşturmaktadır. Gün içerisinde gelen bütün çağrılara Arçelik servisi müşteri hizmetleri mobil hizmetleri gerçekleştiren ekipleri yönlendirerek hızlı ve garantili bakım onarım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yıllardır aktif çalışma prensibi ile bu bölgedeki bütün beyaz eşya onarımlarını gerçekleştiren. Balçova modern firmalardan birisi olduğunu kanıtlamak amacıyla bütün işlemleri modern teknolojiye uygun yapmaktadır. Dilediğiniz zaman 7/24 hizmet akışı içerisinde bakım onarım faaliyeti alabileceğiniz Arçelik servisi uzman personeli ile bu bölgede kesintisiz hizmet üretmeyi kalite politikası olarak benimsemiş durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir