Arçelik servisi firmamız, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ve profesyonel hizmeti ile her daim sizinledir. Sizlere pek çok kategoride hizmet sunmaktayız. Arçelik servisi Olarak Hemen hizmet sunduğumuz alanları sizlere belirtelim;

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 • Çamaşır makinesi servisi,
 • Buzdolabı servisi,
 • Bulaşık makinesi servisi,
 • Kurutma makinesi servisi,
 • Klima servisi,
 • Kombi servisi,
 • Klima bakımı,
 • Buzdolabı motor değişimi,
 • Ocak servisi,
 • Ankastre servisi,
 • Fırın servisi,
 • Davlumbaz servisi,
 • Elektrikli süpürge onarımı

Gibi pek çok kategoride sizlere en iyi şekilde hizmetimizi sunmaktayız. İşimizi severek yapıyoruz ve işimizi yaparken de kendimizi baz alıyoruz. Herhangi birimize ne şekilde hizmet edilmesini istersek, sizlere de aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Genel olarak bakım ve onarım süreçlerimiz her anlamda verimli geçmektedir. Şimdiye kadar bizden memnun olmayan bir müşterimiz çıkmadı. Bundan sonra da çıkacağını düşünmüyoruz.

İzmir Arçelik Servisi

İzmir Arçelik servisi olarak yıllardır bu sektörün incisiyiz. Herhangi bir rakibimiz olduğunu düşünmüyoruz. Rakibimiz olmayacak kadar iyiyiz. Arama yerine en iyi İzmir Arçelik servisi yazdığınızda bizimle karşılaşıyorsunuz. İrtibata geçtiğinizde, geri bir dönüt almama gibi bir durumla karşılaşmanız da tam anlamıyla imkansız.

Personelimiz tüm gün telefonların başında sizlere hizmet sunmak için beklemektedir. Daha ne kadar hızlı hizmet alabilirim diye düşünüyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Süreç o kadar hızlı bir şekilde ilerleyecek ki, ne olduğunu anlamayacaksınız.

Arçelik Kombi Servisi

Örneğin sadece kombileriniz kategorisinde;

 • Kombi bakımı,
 • Kombi tamiri,
 • Kombi yedek parça hizmetleri,
 • Cihazlı ve özel solüsyonlu bir şekilde petek temizliği,

Gibi pek çok alanda siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Sadece bununla sınırlı kaldığımızı düşünmeniz bizi çok üzer. Klimalarınızın montaj işlemleri, demontaj işlemleri gibi her türlü sorun da tam anlamıyla bizim kontrolümüzdedir. Arçelik beyaz eşya servisi olarak pek çok ilçede hizmet veriyoruz, hemen size bu ilçelerden bahsedelim;

 • Aliağa,
 • Foça,
 • Menemen,
 • Çiğli,
 • Karşıyaka,
 • Bayraklı,
 • Bornova,
 • Konak,
 • Karabağlar,
 • Buca,
 • Gaziemir,
 • Menderes,
 • Seferihisar,
 • Narlıdere,
 • Balçova,
 • Urla,
 • Torbalı,
 • Kemalpaşa

Gibi İzmir’in hemen hemen her ilçesinde sizlere hizmet sunuyoruz. Pek çok ilçede şubemiz olduğu için bulunduğunuz yere en yakın adres neresi ise, oradaki ekibimizi evinize yönlendiriyoruz. Arçelik beyaz eşya servisi Böylece aynı gün müdahale edip, sorununuzu da kısa bir sürede çözme şansına sahip oluyoruz.

Cebinizi yakan doğal gaz faturalarına mı sahipsiniz? Kaliteli bir şekilde ısınamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Hemen bize bir alo deyin, kombinizi tamir edelim. Kullandığınız kombiler, zaman içerisinde tıkanabilir. Bu tıkanma; kirli sular ve küf sayesinde olmaktadır. Tıkanmalar giderildiği zaman da daha iyi ısınabilirsiniz. Böylece Arçelik servis sayesinde bir sorununuz daha çözülmüş olur.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Yüzde Yüz Memnuniyet Garantisi Veriyoruz Arçelik beyaz eşya servisi ile yüzde  yüz memnun kalacağınız bir tamir sürecinden geçeceksiniz. Arçelik çamaşır makinesi servisi Beyaz eşyalarınızı gün içerisinde sürekli kullanıyorsunuz değil mi? Evet dediğinizi duyuyor gibiyiz. Bulaşık makineniz olsun, fırınınız olsun, çamaşır makineniz olsun hiç fark etmez. Hepsi artık emin ellerde.

Buzdolabınız su mu akıtıyor? Derin dondurucusuna koyduğunuz ürünler çözülmeye mi başladı? Çamaşır makinenizden sesler mi geliyor? Bulaşık makineniz bulaşıklarınızı artık eskisi gibi yıkamıyor mu? Endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü artık biz varız.

Firma olarak size tavsiyemiz her türlü elektronik eşyanızın bakımını sürekli yaptırmanızdır.  Eşyalarınızın bakımını sürekli yaptırdığınızda, olası bozulmaların da önüne geçmiş olursunuz. Zamanla kullanılan her şey eskir ve tamirat süreci geçirmek ister. Ancak düzenli kontrol sağlandığında bu süreci uzatmış olursunuz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Eşyalarınız bozulduğu zaman da aramanız gereken tek numarayız.

 • Eşyalarınızın bakımı,
 • Eşyalarınızın onarımı,
 • Yedek parça değişimi,
 • Garanti hizmeti

Gibi her türlü hizmeti size sunuyoruz. Bizi aradığınız zaman müsait olduğunuzda hemen adresinize geliyoruz. Sorunu orada halledemiyorsak, eşyanızı firmamıza getiriyoruz. Arçelik bulaşık makinesi servisi Parça değişimine gerek duyduğumuz zamanlarda, sizin de onayınızı alarak parça değişimi sağlıyoruz. Ve eşyanızı eskisinden daha yeni bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Arçelik servis ile süreç okuduğunuz kadar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Ekibimiz çok profesyonel olduğu için eşyanızın ne sorunu olduğunu çok kısa bir sürede anlayabiliyor. Aynı zamanda ekip yanında modern ekipmanlarımız da olduğu için, bu kısım da işimizi kolaylaştıran bir diğer etken.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Evinize kadar geldik ve saatlerce eşyanızla uğraştık, eviniz kirlendi ve sorununuz tam anlamıyla anlayamadık. Böyle bir durumda hem daha da mağdur olursunuz hem de hayal kırıklığına uğrarsınız. Arçelik buzdolabı servisi Olarak Biz müşterilerimizi sadece memnun ederiz. Onları hayal kırıklığına uğratmayız. Bizimle çalışan herkes yanımızdan memnun bir şekilde ayrılır..

Bizi seçen müşterilerimizin grafiklerini kurulduğumuz ilk andan beri tutuyoruz. Şimdiye kadar grafiklerimizde bir azalma süreci asla olmadı. Bu saatten sonra da olacağını düşünmüyoruz.

Eşyalarınızı firmamıza götürmemiz gerektiğinde de eşyalarınıza çok dikkat ediyoruz. Bu konuda da içiniz rahat olsun. Eşyalarınız tek bir çizik dahi almadan, evinize tekrar geliyor. Firmamızda pek çok makineye uygun olan yedek orijinal parçalar da vardır. Uzun süreler bizim parça temin etmemizi beklemenize de gerek yoktur. Beklerken hem daha fazla gerilirsiniz hem de pek çok işiniz aksar, böyle bir durumla karşılaşmanızı asla istemeyiz.

Arçelik Servis Fiyatları

Arçelik servis fiyatları da herkesin merak ettiği bir diğer konudur. Evet bu kadar kaliteli hizmet veriyorsunuz ama bu hizmetin ücreti nedir? Diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Öncelikle böylesine kaliteli bir hizmet aldığınız halde, cebinizi yormayacak bir fiyat ödeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Bu kadar kaliteli hizmete az bile ödedim diyeceksiniz. Fiyatlarımız elektronik eşyanızın sorununa göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin kısa sürede hallettiğimiz bir sorun da olabilir. Parça değişimi gerektiren bir durum da. Parça değişimi olduğunda biraz daha fazla ödersiniz. Parçalara da garanti imkanı sunuyoruz. Herhangi bir bozulma durumu gerçekleşmeyeceğinden eminiz ama tamirden sonra bir sorun olursa, hemen tekrardan bakabiliriz.

Hizmetler DetaylarFiyatlar
İzmir Arçelik Servis ÜcretiArçelik Servis ücreti taleplerimiz değerli müşterilerimizin ürünlerini arızalardan kurtarmak için tespit amaçlı evinize geldiğimiz zaman talep ettiğimiz ücrettir Genellikle bu ücreti tamir fiyatları kabul eden müşterilerimizden talep etmiyoruz ama evinize gelip ürününüzün arızasını tespit ettikten sonra siz yaptırmaktan vaz geçer Cay arsanız o zaman maalesef servis ücreti talep edilir60,00₺
İzmir Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir ÜcretiArçelik markalı çamaşır makinesi tamir hizmeti verirken arıza yapan yedek parça değişen yedek parçalar kullanılan aksesuar ya da benzeri ürünlerin tutarları kadar fiyata ekstra Bedel uygulanır Ama genellikle ortalama Sağdaki fiyatlar aralığında çamaşır makinelerini tamir edebiliyoruz en yüksek tutarlar genellikle motor değişim veya Kazan rulmanı gibi işçilik bedellerinde çıkmaktadır60,00₺ - 780,00₺
Arçelik Buzdolabı Motor Değişim ÜcretleriArçelik markalı buzdolaplarımızda motor değişim ücreti belirlerken değişen motorun kapasitesi kullanılan malzemenin çeşitliliği ve çoğunluğu ile ilgili fiyatlandırma çıkartıyoruz Ama genellikle buzdolabı motoru değişimi yaparken gaz ilavesi gerçekleştirdiğimiz için drayer dediğimiz parça ve bakır kılcal boru değişim işçiliği de eklenmektedir bu durumda sizlere olabildiğince ekonomik fiyatlara buzdolabı motoru yenileme hizmetleri verebiliyoruz.950,00₺ - 1350,00₺
İzmir Arçelik Bulaşık Makinesi Motor Değişim ÜcretleriArçelik Bulaşık Makinesi İçin Kusursuz bir hizmet sunarak siz değerli tüketicilerimize olabildiğince kaliteli ve güvenli hizmetler sunuyoruz buna rağmen bulaşık makinelerinin motor değişimi Kazan yenileme hizmetleri alanında destekler verebiliyoruz değişen parça tamamıyle orjinal kullanıldığı için elimizden gelen her türlü gayreti siz değerli tüketicilerimize aktarıyoruz.500,00t - 650,00₺
Arçelik Kurutma Makinesi Tamir ve Bakım ÜcretleriKurutma makinesinde kullanacağımız tamiri hizmetlerinde müşterilerimize genellikle orjinal filtreler orijinal yedek parçalar kullanarak ürünlerinin daha düzgün ve stabil çalışmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz tüketicilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılarken onların neler istediğini ürünlerindeki problemlerin ne olduğunu dikkatli bir şekilde algılıyor Ona göre müdahale ediyoruz.400,00₺ - 680,00₺
İzmir Arçelik Müşteri Hizmetleriİzmir Arçelik çağrı merkezi çalışanlarımız müşteri hizmetlerimiz sizlere elinden gelen her türlü gayreti sunmaktadır elefonla destek alabilmek ve bizlere İstediğiniz zaman ulaşabilmeniz için iletişim bilgilerimiz iletişim sayfamızda bulunmaktadır telefonla destek almak ve bizleri aramak için hızlı ve kusursuz bir şekilde bizlere ulaşabilirsinizÜcretsiz
İzmir Arçelik İletişim7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz Teknik olarak elimizden gelen her türlü gayreti sizlere sunma ve kusursuz bir şekilde yardımcı olmak için bekliyoruzÜcretsiz

Bu firma gerçekten tüm beklentilerimizi karşıladı. Sürecin her anında çok memnun kaldım diyeceksiniz. Bu sürecin en iyi şekilde geçmesi için her an çalışmaktayız. Tüm eleştirilerinize de açığız. Sizi rahatsız eden her türlü sorunu bizlere söyleyebilirsiniz. Eleştirileriniz bizim için hem çok değerli hem de çok önemli.

Daha önceden beyaz eşya servisleri ile yaşadığınız her türlü problemi de bizimle unutacaksınız. Arçelik beyaz eşya servisi firmamıza ne kadar ön yargılı bir şekilde gelirseniz gelin, yargılarınız çok kısa bir süre sonra kırılacaktır.

Eşyalarını tamir ettirdiği halde eski sorununun devam ettiğini söyleyen pek çok müşterimiz oldu. Parça değişimi yapıldığı halde sorunun kısa sürede tekrarladığını söyleyen, süreci çok uzayan müşterilerimiz de oldu. Daha da önemlisi, hatta en önemlisi güler yüzlü bir hizmetten her an yoksun olduğunu belirtenler de oldu. Bizim için en önemli şey, sizlerin memnun olması ve güler yüzlü bir şekilde sunduğumuz hizmettir.

Evinize kadar gelip sizi mağdur etmeyeceğimiz gibi, mutlu etmeyi de başaracağız. Çok hızlı bir şekilde hareket edeceğimiz için farklı işleriniz de aksamamış olacak.

En iyi hizmeti almak ve her an kaliteli işler izlemek isterseniz Arçelik beyaz eşya servisi firmamızı müsait olduğunuz her an arayabilirsiniz. Sizlere seve seve hizmet ederiz. Hepinize de şimdiden ayrı ayrı teşekkür ederiz.