Viessmann Servisi Gündelik yaşamda kullandığımız çok fazla ürün var. Doğalgazın evlere ofislere girmesi ile beraber kombiler de evlerde iş yerlerinde yerini çoktan almış durumdadır. Klimalar ise hem sıcak havalarda hem de soğuk günlerde kullanılabilen ergonomik işlevsel cihazlar olduğu için birçok alanda tercih edilmektedir. Buna istinaden de arz talep meselesine bağlı olarak bu alanda markasına göre hizmet veren gerekli olması durumunda tamir yapan servisler bulunuyor. Viesmann servisi İzmir   de bunlardan bir tanesidir. Viessman markasının tamirini yapıyorlar.

Viessmann Kombi Servisi İzmir

Viessman Markası Hakkında İzmir Viesmann servisi hakkında bilgi vermeden marka hakkında bilgi vermek gerekir ise Viessman bir Alman enerji şirketidir. 1917 yılında Almanya’ın Hof kentinde kurulmuştur. Yenilikçi ve öncü olan bir kuruluştur. Kombi alanında yoğuşmalı ve yoğuşmasız farklı beklentilere hitap eden çok özel kombileri vardır. Bu alanda marka tam anlamı ile tarih yazıyor da denilebilir.

Klima alanında yine benzer durumdadır. Günümüzde çevre dostu, akıllı uzun yıllar kullanılabilecek klimalar denildiğinde dünyada ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Ülkemizde de markanın tüm ürünleri seçkin bir kitle tarafından kullanılmaktadır.

Viessmann Firmasının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Ege Servisi  Özel Viesmann servisi olarak hizmet veren bir kurumdur. Viessman markasının üretimiş olduğu tüm kombi ve klimalar için modeli ne olursa olsun ister yeni bir model olsun, ister eski bir model olsun hizmet verir. Burada gerek klimaların, gerek kombilerin arızalarının giderilmesi, gerekli olması durumunda parça değişimi gibi işleri alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile İzmir ili ölçeğinde profesyonel yaklaşımdan ödün verilmeden gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm elektrikli elektronik ürünlerde olması gerektiği gibi modeli yine fark etmeksizin hem kombilerin, hem de klimaların periyodik yıllık bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu alanda da alanında eğitimli ve uzman mavi yakalı personelleri hizmet verir durumdadır.

İzmir Viessmann Servis

Firmanın Çalışma Şekli Hakkında Üstte verilen tüm bilgilerden sonra İzmir Viessmann Servisi olarak firmanın çalışma şekli hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Firma uzun yıllardır sektörde olan bu alanda kendini kanıtlamış standartlara uygun olarak hizmet veren bir servistir. Kurumsal yaklaşımdan ödün vermez.

Alanında olması gereken bütün belgelere sahiptir. Titiz ve disiplinli bir biçimde hizmet verir. Servise bildirilen talepler ilgili birimlere iletilir. Müşteri ile mutabık olunan saatte müşterinin adresine gidilerek eğer kombide ya da klimada arıza yaşanıyor ise arızanın giderilmesi sağlanır. Bakım yapılacak ise bakımlar gerçekleştirilir. Müşterinin onayı alındıktan sonra da müşterinin adresinden ilgili personel ayrılır. Çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti son derece önemseyen bir servistir.

Viessmann Fiyatları Belirleyen Kriterler

Ege Servisi  daha öncesinde firma ile çalışanların da çok iyi bildiği gibi üstün hizmet kalitesine rağmen fiyatlar son derece uygundur. Öncelikle olarak fiyatlar kombi ya da klima fark etmeksin teknik servis ücreti olarak kombilerde ve/klimalarda arıza yaşanması durumunda standart  İzmir kentinin neresinde olursa fix olan bir ücret alınır.

Bunun yanında parça değişimin gerekli olması durumunda müşteri onayı alınarak garantili orijinal yedek parça değişimine gidilir. Bu da faturaya ekstra ücretlendirme olarak yansır. Viessmann Servis Gerek kombilere, gerek klimalar için yapılan periyodik bakımlar için de standart bakım ücreti vardır. Müşterilere ödeme noktasında kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, hesaba havale gibi farklı ödeme yöntemleri sunularak ödeme noktasında her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeleri