İzmir Siemens Servisi kurulduğu ilk andan beri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Firma olarak amacımız bu işten sadece kazanç sağlamak değildir. Sizlerin eşyalarınızı tamir ederek, sizlere yüksek memnuniyet de sağlamaktır. Herhangi bir rakibimiz olduğunu düşünmüyoruz. Sektörün en iyisi biziz ve her zaman da  öyle kalmaya devam edeceğiz. Hem güler yüzlü hem de profesyonel ve tecrübeli ekibimiz her daim bir telefon kadar uzağınızdadır.

Siemens Servis

İşimizi her an severek yapıyoruz. İşinizi severek yaptığınızda da onu çok iyi yaparsınız. Firmamıza ve ekibimize çok fazla güveniyoruz. Sizlerin de bizlere güvenmenizi ve güveninizin karşılığını almanızı çok isteriz. Sıemens beyaz eşya servisi olarak sizlere pek çok kategoride hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız olsun, elektronik aletleriniz olsun hepsi bizimle güvendedir. Hayatımızın pek çok kısmını kolay bir hale getiren eşyalarınızın sizin için çok kıymetli olduklarının farkındayız. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Siemens Servisi İzmir

Siemens oldukça önemli bir markadır. Bu markanın ürettiği pek çok şey bulunmaktadır. Buzdolabı ve diğer beyaz eşyaların üretimini yapan firmanın bir diğer ürettiği önemli ve kaliteli sayılabilecek ürün şüphesiz beyaz eşya klima ürünleridir.  Beyaz eşya klima ürünleri belli sebeplerden dolayı bir anda bozulabilmektedir. Bu durumun sebepleri oldukça fazla çeşitliliğe sahip olurken kısa bir süre içinde bu ürünlerin bir şekilde tamir edilmesi gerekir. İşte bu noktada devreye girecek oldukça başarılı ve kaliteli firma şüphesiz bu firmadır.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinesi servisi ihtiyacınız mı var? Yapmanız gereken tek şey, irtibat numaralarımızdan bize ulaşmak. Gerisini biz hallediyoruz. Çamaşır makineleri sürekli kullanıldıkları için her an bakıma ihtiyacı olan eşyalardır. Düzenli bir bakımın sağlandığı makinelerde herhangi bir kireçlenme olmaz. Böylece hem makineniz uzun ömürlü olur, hem de siz mağdur olmamış olursunuz. Ekip arkadaşlarımızın hepsi tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin kıymetli eşyalarınızın sorunlarını en kısa sürede çözeceklerdir. Böylece sizin de işlerinizde herhangi bir aksama olmayacak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Siemens Buzdolabı Servisi

Sadece çamaşır makinesi değil, Siemens Buzdolabı Servisi kategorimiz de bulunmaktadır. Dayanılmaz yaz sıcaklarında bir gün boyunca buzdolabınızın arızalandığını düşünmenizi istiyoruz. Tüm yiyecekleriniz bozulurdu değil mi? Yaşayacağınız mağduriyeti de az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Aynı zamanda ardından gelen moral bozukluğunu da. Endişelenmenize hiç gerek yok. Artık her türlü elektronik eşyanızın güvenliği ve tamiri bizim sorumluluğumuz altındadır.

Siemens beyaz eşya servisi

Yüksek Teknolojili Ekipmanlar, Yüksek Kalitede Bir Ekip Siemens beyaz eşya servisi ekibimiz her anlamda başarılı bir ekiptir. Hepsinin uzmanlık alanları bulunmaktadır ve bu işin eğitimini almış kişilerdir. Örneğin bulaşık makineniz arızalandığı zaman size bulaşık makinesi konusunda uzman bir ekip göndermekteyiz. Böylece sorunun ne olduğu çok daha kısa sürede anlaşılacak ve siz de makinenizi kullanmaya bir an önce başlayacaksınız.

Yüksek kalitede bir hizmet için sadece iyi bir ekip yeterli değildir. Aynı zamanda yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar da gerekmektedir. Örneğin firmamızın arıza tespit cihazları sayesinde eşyanızdaki sorunu çok kısa bir sürede anlayıp, harekete geçiyoruz. Evinizde onarımı gerçekleştiremiyorsak, eşyanızı ücretsiz nakliye hizmetimizle firmamıza götürüyoruz. Tamirini gerçekleştirip tekrardan adresinize getiriyoruz. Sürecin ne kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiğini gördüğünüz zaman siz de gözlerinize inanamayacaksınız. Bundan sonra her türlü eşya probleminizde bizi arayacak ve adresinize gelmemizi bekleyeceksiniz.

Siemens kurutma makinesi servisi

Orijinal Parça Değişimleri Siemens kurutma makinesi servisi veya herhangi başka bir kategoride, eşyanızın parçasının değişmesi gerekiyor diyelim. Böyle durumlarda genelde müşteriler tedirgin olmaktadır. Daha önce yaşadıkları olumsuz deneyimler, onları parça değişimi konusunda ön yargı yapmalarına sebep olmuştur. Pek çok müşterimiz daha önce eşyalarına orijinal parça takılmadığından ve eşyalarının kısa süre sonra tekrar bozulduğundan yakınmıştır. Haklı olarak böyle konularda da tedirgin olmaktadırlar. Firmamızla çalıştığınız zaman her konuda bize güvenebilirsiniz. Hem eşyalarınızı en kısa sürede size teslim edeceğiz. Hem de orijinal parçalar takarak eskisinden daha yeni olmalarını sağlayacağız. Böylece eşyalarınızı eskisi gibi kullanabileceksiniz.

Her zaman sizler için müsait olan müşteri hattımızı arayabilirsiniz. Bazen adresinize gelmeden, sorunlarınızın çözümünü sağlayabiliyoruz. Böyle durumlarda hem zamandan tasarruf etmiş oluyoruz hem de siz daha az mağdur oluyorsunuz. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve sorununuzdan bahsedebilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Güvenli ve Kaliteli Hizmetin En Doğru Adresi Siemens beyaz eşya servisi bünyesinde hala bir hizmet almadınız mı? O halde neyi bekliyorsunuz. Her türlü sorununuza çözüm bulmak için çalışıyoruz. Sektörün en iyisi olduğumuz halde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bizlere söylediğiniz şeyleri her zaman dikkate alıyoruz. Herhangi memnun kalmadığınız bir durumla karşılaştığınızda hemen bize söyleyebilirsiniz. En kısa sürede değişeceğinden de emin olabilirsiniz. Web sayfamıza atılan yorumları okuduğunuzda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Müşterilerimiz bizden her zaman memnun kalmaktadır. Kendileri memnun kaldıkları  gibi bizleri yakın çevrelerine de tavsiye etmektedir.

Siemens Klima Servisi

Müşterilerimiz bizi genelde tavsiye üzerine seçmektedirler. Siz de bizi tercih edip, ne kadar iyi seçimler yaptığınızı fark edebilirsiniz. Kusursuz bir hizmet aldığınızda kendinizle gurur duyacaksınız. Bundan sonra da herhangi bir sorun olduğunda bizi arayacaksınız. Bir diğer hizmet verdiğimiz kategori de Siemens Klima Servisi kategorisidir. Klimalarınız özellikle yaz aylarının vazgeçilmez eşyalarındandır. Özellikle de sıcak bir yerde yaşıyorsanız, bir gün boyunca klimanız bozuk olduğunda çok fazla mağdur olacaksınız. Böyle bir durumda işinizin kolay çözülmesi için bize ulaşmanızı tavsiye ederiz. Sadece bakım ve onarım değil, kurma işlemlerinizi de hallediyoruz. Klimalar sadece yazları değil, kış aylarında da kurtarıcımız olan eşyalardır. Evinizin için değerini biliyoruz.

Biz, müşterileriyle her zaman empati kuran bir firmayız. Aynı şey bizim başımıza geldiğinde nasıl bir hizmet almak istiyorsak, sizlere de öyle bir hizmet sunuyoruz. Örneğin hepimiz eşyamız arızalandığında firmaların en kısa sürede gelmesini isteriz. Bu yüzden de sizlere ne kısa sürede hizmet veriyoruz. Hepimiz eşyamız bozulduğunda orijinal bir parçayla değiştirilmesini ve daha uzun süreler kullanmayı isteriz. Bu yüzden de eşyalarınızı en kaliteli yedek parçalarla değiştiriyoruz. Aynı zamanda İzmir Siemens servisi olarak firmamızda yedek parçalarımız da her daim bulunmaktadır. Sizleri mağdur etmemek adına bir an önce işleminizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Tüm bu eşyaların yanında, farklı kategorilerde de hizmet vermekteyiz;

 • Buzdolabı motor değişimleri,
 • Ocak servisleri,
 • Ankastre servisleri,
 • Fırın servisleri,
 • Davlumbaz servisleri,
 • Elektrikli süpürge onarımları

Gibi farklı pek çok kategoride de hizmet vermekteyiz. Bizde hem hizmet sınırsızdır, hem de kategori. En temel ilkemiz de müşteri memnuniyetidir.

İzmir Siemens Servisi Fiyatları

İzmir Siemens servisi denildiğinde akla gelen bir diğer konu da fiyatlardır. Kaliteli hizmet yanında uygun ücretli hizmet alacağınızı söylesek? Hem tamir ve bakım hem yedek parça işlemleri hiç fark etmez. Her konuda hem kusursuz bir hizmet alıyorsunuz hem de bu hizmete uygun bir ücret ödüyorsunuz. Eşyanızı tamir etmek için firmamıza getirmemiz gerektiğinde herhangi bir nakliye ücreti de ödemiyorsunuz. Böylesine dört dörtlük bir hizmet almayı, hepiniz istersiniz değil mi? Biz de öyle düşündük.

İzmir’de Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Aliağa,
 • Foça,
 • Menemen,
 • Çiğli,
 • Karşıyaka,
 • Bayraklı,
 • Bornova,
 • Konak,
 • Karabağlar,
 • Buca,
 • Gaziemir,
 • Menderes,
 • Seferihisar,
 • Narlıdere,
 • Balçova,
 • Urla,
 • Torbalı,
 • Kemalpaşa

İlçelerinde hizmet veriyoruz.

Hayatımızın her yanını kaplayan ve artık elimiz ayağımız durumunda olan ev eşyalarımız hepimiz için çok kıymetli. Sadece birinde bir bozukluk olduğunda, tüm işlerimiz de aksayabiliyor. İzmir Siemens servisi olarak tam bu noktada devreye giriyoruz. Sizlerin her türlü eşyanızı tamir etme sürecinde yanınızda olmayı çok isteriz. Siz de eşyalarınızı bize emanet etmek isterseniz, dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.