Bosch Servisi İzmir :  Bosch beyaz eşya servisi olarak sizlere her an kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve eşyalarınız için yardım isteyebilirsiniz. Güler yüzlü ve işinin ehli bir kadromuz bulunmaktadır. Aldığınız hizmet tam anlamıyla kusursuz olacaktır. Ekip arkadaşlarımızın hepsi bu işin eğitimini almış kişilerdir. Yılların da vermiş olduğu tecrübeyle eşyanızı kısa bir sürede onaracaklardır.

İzmir Bosch Servisi

Aynı zamanda eşyalarınızı tamir etmeden hasar tespit cihazları ile sorunu tespit etmekteyiz. Böylece hemen sorun odaklı müdahale gerçekleştiriyoruz. Modern ekipmanlara sahip olmayan bir firma ile çalıştığınız zaman süreç de çok fazla uzayacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Sorun başka bir yerdeyken, eşyanızın çok daha farklı bir kısmı tamir edilmeye çalışılabilir. Böyle sorunlar yaşamak istemiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Servis

Bosch beyaz eşya servisi pek çok kategoride sizlere hizmet sunmaktadır. Hemen sizlere onlardan bahsedelim;

  • Buzdolaplarınız,
  • Çamaşır makineleriniz,
  • Bulaşık makineleriniz,
  • Klimalarınız,
  • Kombileriniz,
  • Kurutma makineleriniz,
  • Ocaklarınız,
  • Fırınlarınız,
  • Davlumbazlarınız,
  • Elektrik Süpürgeleriniz,

Gibi eşyalarınızın bakım ve onarımında bir telefonunuz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Eşyalarınızın hepiniz için çok kıymetli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyalar evlerimizin eli ayağı olmuş bir konumdadır. Herhangi bir tanesinin arızalanması durumunda evde pek çok sorun ortaya çıkabilmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamanızı asla istemeyiz.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makinesi servisi ihtiyacınız mı var? Hemen bizi arayın ve makinenizi eski haline getirelim. Hatta eskisinden çok daha yeni olacağını iddia ediyoruz. Cihazlarınızın her türlü bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Çamaşır makinelerinizin her zaman düzenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Örneğin yaşadığınız yerdeki sudan kaynaklı makinenizde kireç oluşabilir. Makinenize her an bakım yaptırmadığınız takdirde bu kireç birikip makinenize zarar verebilir. Böyle bir durumla karşılaşmadan önlem almanız gerekmektedir. Ancak herhangi bir sorun olduğunda da bir telefon kadar uzağınızda sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı servisi ile ilgili her türlü sorununuzu bize iletebilirsiniz. Yüksek teknolojideki cihazlarımız ile beyaz eşyanızdaki sorunu hemen tespit edebilir ve onarımını da gerçekleştirebiliriz. Buzdolapları evimizin vazgeçilmezlerindendir. Özellikle de yaz aylarında  bozulma gibi bir durumda siz de çok fazla sorunla karşılaşırsınız. Endişelenmenize gerek yok. Artık buzdolaplarınız tamamen kontrolümüz altındadır. Siz sadece bize güvenin biz gerisini hallederiz.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık makinesi servisi, sık hizmet verdiğimiz bir kategorimizdir. Bulaşık makineleriniz tıpkı diğer eşyalarınız gibi düzenli olarak kontrol edilmesi gereken eşyalardır. Bosch Servisi Kullandığınız ilaçlar veya su makinenize zarar verebilir. Bunları önlemek için iyi bir teknik servisle, yani bizimle irtibatta kalabilirsiniz. Makinenizin her türlü sorununu bir an önce anlayıp, harekete geçeceğiz. Böylece siz de daha fazla mağdur kalmamış olacaksınız. Bazen makinelerin düzelmesi için parça değişimi gerekmektedir. Parça değiştirirken tedirgin olduğunuzun farkındayız. İçinizin rahatlaması adına orijinal parçalar kullanıyoruz. Bizim hizmetimiz her anlamda kusursuzdur. Müşterilerimizin memnun olması da bizim için çok önemlidir. Kurulduğumuz ilk andan beri müşteri memnuniyetini kendimize ana ilke edindik ve bu çizgide ilerliyoruz.

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima servisi özellikle de yaz aylarının favori kategorisidir. Yazın sıcağına daha fazla dayanamadığınız zaman bizi arayabilir ve klimalarınızı monte etmemizi isteyebilirsiniz. Her türlü bakım, onarım ve tamiratı yapmaktayız. Aynı zamanda parça değişimi işlememiz de bulunmaktadır. Yedek parça ihtiyacınız olduğunda tamir sürenizin uzayacağını düşünebilirsiniz. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız her an yedek parçaları bulundurmaktadır. Yazın dayanılmaz sıcağında veya kışları soğukta sizleri mağdur etmemiz gibi bir durumla karşılaşmayacaksınız. Her çalışanımız hangi eşya alanında uzmansa o birimde çalışmaktadır. Örneğin klimanızın bakım ve onarımında sizlere en profesyonel olan ekip üyemizi yönlendiriyoruz. Böylece süreci de hızlandırmış oluyoruz.

Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisi ekibimizden en kaliteli hizmeti almaya hazır mısınız? Kombiler evimizin vazgeçilmez eşyalarından biri değil mi? Gün içerisinde kombiniz arızalandığı zaman işlerinizin ne kadar çok aksayacağını düşündüğünüzü biliyoruz. Kombinizle ilgili her türlü sorununuz için bizi arayabilirsiniz. Bazen evinize gelmeden de sorunun ne olduğunu anlayabiliriz. Pek  çok müşterimize telefon aracılığıyla yardım ettik. Böylece evinize bile gelmeden sizlere hizmet sunmuş oluyoruz. Elektronik eşyalar hassas eşyalardır. Dikkat edilmediği sürece arızalanma oranları da yüksektir. Arızalanmadan önce her zaman gerekli bakımların yaptırılması gerekmektedir. Bize bir telefon ettiğinizde, en kısa sürede evinizde oluruz. Böylece hem mağdur olmamış olursunuz hem de memnun kalırsınız. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

Bosch Elektrikli Süpürge Onarım

Bosch elektrikli süpürge onarım işlemlerimiz ile süpürgelerinizi en kısa sürede tamir ediyoruz. Elektrikli süpürgeler hassas eşyalardır. Bosch Servisi Torbaları veya kutuları her an temizlenmelidir. Aynı zamanda elektrikli süpürge ile yanlışlıkla çekmemeniz gereken bir şeyi çektiğinizde motoruna zarar verebilirsiniz. Bu tarz bir durumla karşılaştığınız zaman bizi arayabilirsiniz. Her an kullandığınız ve gerekli olan bir eşyanızın bozuk kalmasını istemezsiniz değil mi? Biz de böyle düşünüyoruz. Teknik servis olarak her türlü sorununuzu çözmek için hizmet varıyoruz. Tecrübeli kadromuz süpürgenizi kontrol ettiğinde sorunun neyden kaynaklandığını kısa bir sürede anlayacaktır. Siz ne yaptığımızı fark edemeden biz süpürgenizi tamir etmiş olacağız.

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Davlumbaz servisi  olarak mutfağınızdaki yemek kokularını çevreye yaymayan davlumbazlarınızı tamir ediyoruz. Her türlü montaj, bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Birkaç gün boyunca davlumbazınızın bozuk olduğunu ve evde yemek pişirdiğinizi düşünün. Kabus gibi değil mi? Hiçbir müşterimizin bu kabusu yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Ekibimiz her an çalışıp kendini geliştiren bir ekiptir. Aynı zamanda bizi arayıp telefondan da her an bilgi alabilirsiniz. Pek çok konuda uzaktan da müdahale edebiliriz. Böylece siz de mağdur olmamış olursunuz. Herhangi bir işiniz de aksamamış olur. Eşyalarınızın herhangi birine zarar gelmesini istemediğinizi biliyoruz. Bu yüzden de bizi eşyalarınız bozulmadan arayıp bakım da yaptırabilirsiniz. Bakımlarını yaptırdığınız sürece eşyalarınız da çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Bosch Fırın Servisi  

Bosch fırın servisi sizlere severek hizmet sunduğumuz bir alandır. Gün içerisinde fırınınız bozulduğunda, yemekleriniz pişmediği zamanki paniği az çok canlandırabiliyoruz. Aynı zamanda fırınınız artık eskisi kadar iyi pişirmiyor da olabilir. Bu gibi olumsuzluklarda aramanız gereken tek numara olduğumuzu ayrıca belirtmek istiyoruz. Pek çok firmayla çalışabilirsiniz ancak sektörün en iyisi biziz ve bununla da gurur duyuyoruz. Ankastre servisi, ocak servisi, buzdolabı motorlarınızın değişimi gibi daha pek çok alanda da sizlerleyiz. İzmir’in pek çok yerinde hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz yerlerden de sizlere bahsedelim;

 

İlçelerinde siz değerli müşterilerimize inanılmaz bir hizmet sunmaktayız.

Herhangi bir eşyanız bozulduğunda dilediğiniz an irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Telefonunuzu her an yanıtlayabilecek birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bosch Servisi İzmir firmamız sizlere severek hizmet sunan bir firmadır. Yeni müşterilerimizle tanışmak ve sorunlarına çözüm bulmayı çok isteriz, aynı zamanda çok da hevesliyiz. Bizi seçtiğiniz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz.