İzmir Franke servisi uzmanlığı Ege Servis olarak Türkiye’nin en önemli markalarına hizmet vermeye müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Dominox ve Franke gibi Alman üretimi ürünler için sizlere teknik destekler, olarak başta buzdolabı olmak Ankastre ürünler, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi Gibi ürünler olmak üzere pek çok beyaz eşya arızalarını yapıyor ve teknik destek sağlıyoruz. İzmir Franke servisi İzmir’in tamamında tüm ilçelerinde özel bir hizmet vermektedir. Özel servisler ve yetkili teknik servisler bu konuda oldukça yaygın olmalarına rağmen biz Franke servisi olarak çok daha kapsamlı ve diğerlerinden farklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Franke Ocak Servis Desteği.
  • Franke Bulaşık Makinesi Desteği.
  • Franke Davlumbaz Desteği.
  • Franke Çamaşır Makinesi Servis ve Bakım
  • Franke Mikrodalga Fırın Teknik Destek

İzmir Franke Servis

Franke teknik servisi diğer servislerden farklı olarak kendine ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Buraya gelen servis talepleri alınarak bölgesel olarak dağıtılmaktadır. Franke servisi olarak İzmir’in pek çok noktasında bölgesel olarak Franke servislerimiz bulunmaktadır. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde talebinizi karşılıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda alınan taleple birlikte gelişme adım adım kayıt altına alınıyor. Yani sizinle kimin iletişime geçtiği, hangi işlemlerin ne zaman, nasıl ve kim tarafından yapıldığı, kimlerle görüştüğünüz gibi tüm kayıtlar tutulmaktadır.

Franke Ankastre Servis

Ankastre ürünleriniz ile yaşadığınız tüm sorunları şirketimiz çözmemektedir. İstediğiniz zaman en kısa sürede sizlere yardımcı olacak ustalarımızı göndererek sorunları çözmek bizim işimiz istediğiniz zaman değerli ankastre ürünlerinize teknik ekiplerimizi ileteceğiz. Bizimle iletişim halinde olan tüketicilerimize elimizden gelen her desteği sunacağız.

İzmir Franke Buzdolabı Servisi

İzmir Franke servisi olarak çağrı merkezimize ulaşıp, istediğiniz konu hakkında teknik destek alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız dinlenir ve ona göre yönlendirmeler yapılır. Eğer telefonda vereceğimiz bilgiler yeterli olmaz ise ve sorununuz giderilmezse en yakın bölge servisimizi sizin adresinize yönlendirir ve sorununuzun çözümü için maksimum çaba gösteririz. Yönlendirmeden çok kısa bir süre sonra ilgili bölgenin servis ekibi yerinize gelir ve sorunlarınızı bir de yerinde tespit ederek ilgili tamir onarım işi için sizlere bilgi verir.

İzmir Franke servisi olarak oldukça teknolojik ve müşterilerimiz için kolaylaştırıcı imkanlar sunmaktayız. Akıllı sistemleri entegre ederek, yıllar geçse bile ne zaman, nasıl bir sorun ile karşılaştığınızı ve nasıl sonular elde ettiğiniz, bu süreçte kimlerle nasıl görüştüğünüzü tek tek kayıt altına alıyoruz. Herhangi bir problem oluştuğunda bu kayıtlara dönüş yaparak gerekli bilgilere ulaşmaktayız. Bu müşterilerimiz için de oldukça etkili bir yöntemdir. Yaşadığı sorunla ilgili kısa sürede yine aynı sorunla karşılaşması gibi durumlarında elinde büyük bir belge olur ve bu da haklarını savunma anlamına gelir.

Franke Teknik Servisi ve Bakımı

Franke teknik servisi olarak 25 yıldır bu sektörde binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz. Tecrübe ve deneyimlerimizi sizlere aktarmaktayız. Bu tecrübe sayesinde karşımıza çıkacak sorunları çok daha kısa sürede tespit ediyor ve ona göre gerekli çözüm için oldukça hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyoruz. Bu hem bizim işimiz için, ekiplerimizin çok daha fazla noktaya hizmet vermesini sağladığı gibi aynı zamanda da siz değerli müşterilerimiz için zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Servislerimizde yapılan tamir onarım gibi işlemlerin yanı sıra bakım hizmetleri de yapılmaktadır. Franke buzdolabı, Franke bulaşık makinası, Franke ankastre, Franke hava cihazı, Franke çamaşır makinası ve Franke kurutma makinası gibi bir ev için gerekli olan ve sürekli kullanılan tüm ürünler için bakım yapılmaktadır. Bu bakım ile birlikte cihazlarınız çok daha verimli çalıştığı gibi ömürlerini de uzatmış oluyoruz.

Franke Teknik Destekler

Firmamız Franke cihazları için teknik destek sağlayan müşteri hizmetlerimiz, her anlamda müşterilerimizin işini kolaylaştırmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek sitemiz üzerinden gerekse de telefonla müşteri hizmetlerine ulaşarak talep oluşturabilir, bundan da önce soru ve sorunlarınız için cevap bulabilirsiniz.

Franke teknik destek sağlayan ekibimiz, müşteri temsilcimizin açacağı iş emriyle birlikte harekete geçer ve ilgili noktaya çok kısa sürede ulaşır. Burada sorunla ilgili hızlı bir şekilde tespit çalışması yapılır ve müşteriye yapılacak işlemler ile ilgili bilgi verilir. Bu bilgi doğrultusunda da müşterinin kabul etmesi halinde sorun çok kısa bir şekilde çözüme kavuşturulur.