Altus marka bütün beyaz eşyaların tamir bakım ve onarım faaliyetlerinde İzmir Altus servisi firmamız bölgede göz dolduran çalışmalar gerçekleştirmektedir. İzmir bölgesinde ve bütün ilçelerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Altus marka bütün beyaz eşyaların teknik donanımlarında oluşabilecek aksaklıkları önceden tespit etmek ilk hedefimizdir.

Altus Servis

İzmir iline bağlı Ege Teknik profesyonel ekip ruhu çerçevesinde bütün bakım onarım ve tamir işlemlerinde kaliteli hizmet akışı sağlamaktadır. Firmamız aynı gün içerisinde gelen çağrılara anında cevap vererek bölgenin en eski tanınmış firması olmanın avantajını hızlı güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet oluşturarak faaliyetlerini yürütmektedir.

İzmir Altus Servisi

Çiğli Altus servisi genel yapı itibariyle Altus çamaşır makinesi, Altus klima, Altus bulaşık makinesi, Altus kombi cihazlarında oluşabilecek sıkıntılı durumları önceden tespit etme kabiliyetine sahiptir. Elemanlarımız gelişmiş teknik altyapıya sahip sürekli gelişime yönelik çalışmalara kendini adamış kişilerden oluşmaktadır. Elektrikli ve elektronik cihazlarınıza garantili onarım ve parça değişimi hizmeti oluşturarak orijinal yedek parça kullanımına aşırı önem verilmektedir. Özellikle müşterilerin hayatını kolaylaştıran bütün beyaz eşyaların genel tamir ve bakım işlemlerinde her zaman deneyimli tecrübeli ve işine sadık elemanlar kullanılmaktadır.

Altus Beyaz Eşya Servisi

En hızlı ve güvenli hizmet oluşturma konusunda bütün gelen çağrıları mobil ekipleri ile en kaliteli bakım onarım hizmeti uygulamaktadır. Özellikle elektronik cihazların beyaz eşyaların Altus markalı bütün hayatı kolaylaştıran beyaz eşya türü cihazların yıllık bakımlarını periyodik kontrollerini orijinal parça değişimlerini profesyonel çalışmalar çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan bütün yedek parçaların 1 yıl garantili olma şartı bütün ekibimiz tarafından kabullenilmiş bir kalite politikası olarak sürdürülmektedir. Firma misyonu ve vizyonu kalite oluşturma konusunda birincil hedef olarak kabul edilir. Bundan dolayı müşteri memnuniyeti çerçevesinde bütün çalışmalar özverili bir şekilde gerçekleşmektedir.

Altus Servisleri

İzmir bölgenin en hızlı hizmet veren ekip ruhunu bütün personeline benimsetmiş firma olma özelliği ile kendini kanıtlamış durumdadır. Özellikle Altus marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi gibi cihazlarda garantili çalışma prensibi herkese aynı eşit şartlarda uygulanmaktadır. Cihaz ayrımı yapılmaksızın uzun yıllardır kullanılan eski model Altus marka bütün ev aletlerine en kaliteli bakım onarım ve parça değişimi işlemleri uygulanarak çalışabilir duruma getirilmektedir.

Çalışabilir durumdaki bütün Altus marka beyaz eşya ürünleri periyodik bakımları uygulanarak uzun yıllar çalışma esasına dayalı bakım faaliyetlerine tabi tutulmaktadır. Yedek parça stoklarında bulunan geniş yelpazedeki büyük çeşitlilik arz eden orijinal yedek parçalar sürekli yenileme ve değişim faaliyetlerinde kullanılır. Müşterilerin hayatı kolaylaştırma konusunda deneyimli çalışmalar yapılmaktadır.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus  marka buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, fırın ve buna benzer sürekli hayatımızda olan elektronik cihazların bakımını onarımını titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Doğru bilgilendirme kaliteli hizmet üretimini kalite politikası olarak belirlemiş olan firmamız özellikle teknik servis hizmetinde izmir bölgesinde her zaman tercih edilen çalışma prensiplerini uygulamaktadır.

İzmir Onarım Servisleri

Çalışmaları ile göz dolduran  Altus servis profesyonel kadrosu güvenli hizmet üretme alışkanlıkları ile çalışır. Her zaman ARGE çalışmalarında öncü kuruluş olmayı benimsemiş durumda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Teknolojiyi en iyi şekilde ayak uyduran yeni teknolojileri çok hızlı bir şekilde benimseyen ekip ruhu içerisinde birbirine destek olan profesyonel teknik personel her türlü çalışmayı özverili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Özellikle İzmir bölgesinde en güvenli hizmetleri üreten Altus  bakım onarımı ve tamiratı yapılması gereken Altus marka cihazların yerinde muayene ve kontrollerini yaptıktan sonra en uygun ve en ekonomik bakım faaliyetlerini uygulamaktadır. Onarım gereken parça değişimi yapılması gereken bütün beyaz eşyaların orijinal yedek parça değişimleri en ekonomik şekilde yapılır. En az işçilik fiyatları uygulanarak müşteriler fiyat konusunda memnuniyet çerçevesinde hizmet alması sağlanmaktadır. Özellikle teknik destek ve kullanıcı bilgilendirme konularında profesyonel çalışmalar gerçekleştiren. Teknik donanım ve profesyonel altyapı oluşumu sayesinde hızlı olduğu kadar güvenli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kullanıcı seviyesinde gerçekleşebilecek bakım onarım faaliyetlerini müşterilerimize hızlı bir şekilde iletişim kurma sayesinde bilgi aktarımı yapılır. Bu sayede ufak arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden telefon aracılığı ile ortadan kaldırılmaktadır.

İzmir Teknik Servis

İzmir’in köklü ilçelerinden hizmetlerinde kullanıcıların her gün karşılaşmış olduğu arızaları kökten çözüm üretebilecek çalışmalar gerçekleştirerek destek unsuru oluşturmaktayız. Özellikle uzun vadeli çözümler ortaya çıkararak teknolojik konularda sektörün gerektirdiği şekilde kaliteli ve uzman personel hizmetinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ve süratli hizmet oluşturma konusunda amacımızın teknik desteği en uygun şekilde aktarmak olduğunu açık bir şekilde göstermekteyiz.

Orinal Yedek Parçalarla Tamir

Beyaz eşya bakım onarım faaliyetlerinde özellikle teknik servis hizmetini en hızlı şekilde uygulayan Altus servisi aranan ve memnuniyet oluşturan teknik hizmet oluşturmaktadır. Gün içerisinde gelen bütün çağrılara Altus servisi müşteri hizmetleri mobil hizmetleri gerçekleştiren ekipleri yönlendirerek hızlı ve garantili bakım onarım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yıllardır aktif çalışma prensibi ile bu bölgedeki bütün beyaz eşya onarımlarını gerçekleştirenAltus servisi modern firmalardan birisi olduğunu kanıtlamak amacıyla bütün işlemleri modern teknolojiye uygun yapmaktadır. Dilediğiniz zaman 7/24 hizmet akışı içerisinde bakım onarım faaliyeti alabileceğiniz Altus servisi uzman personeli ile bu bölgede kesintisiz hizmet üretmeyi kalite politikası olarak benimsemiş durumdadır.