İzmir Profilo servisi müşterilerini her an memnun etmeye çalışan ve kendini geliştiren bir firmadır. Firmamızın en temel ilkesi, her an yanımızdan memnun olarak ayrılan müşterilerdir. Ve bunu her daim de gerçekleştiren bir ekibimiz vardır. Hızlı servis garantimiz bulunmaktadır. Bizi aradığınızda en kısa sürede bulundunuz yere geliyoruz. Eşyanızı tamir ettikten sonra, sizleri memnun edip geri dönüyoruz. Yetkili servisi aradığınız zaman, sorun hakkında bilgi verirseniz, sizleri yönlendireceklerdir. Örneğin makinenizden sürekli farklı sesler geliyorsa, makineyi kullanmaya devam etmeniz, daha büyük bir hasar oluşturabilir. Bu gibi durumlarda önlem için ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Profilo Servis İzmir

İzmir’in pek çok bölgesinde servisimiz bulunmaktadır. Fazla sayıda servisimiz olduğu için de bizi aradığınızda sizin bölgenizdeki ekibi sizlere yönlendireceğiz. Daha uzak bir yerden gelen bir ekibi beklemek zorunda kalmayacaksınız. Böylece sorununuz da kısa bir süre içerisinde çözülmüş olacak.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Denildiğinde Akla İlk Gelen Yer: Profilo Servis Profilo beyaz eşya servisi numarası herkesin elinin altında olması gereken bir numaradır. Beyaz eşyalarımızın neredeyse hepsini gün içerisinde kullanmaktayız. Örneğin çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı neredeyse her gün yıkamaktasınız. Bunun yanında klimalarımızı her gün kullanırız. Ocaklarını her gün kullanmayan var mı? Bizce de yoktur.

Hayatımızın her anını etkisi altına alan eşyalarımızın herhangi biri bozulduğunda elimiz ayağımıza dolaşır. Böyle durumlarda artık endişelenmenize gerek yok. Artık bir telefon kadar uzağınızdayız. Aynı zamanda telefonunuzu ettikten çok kısa bir süre sonra da evinize geliyoruz Ekibimiz bu işin uzmanı bir ekip. Aynı zamanda hasar tespit cihazlarımız ile hasarın nerede olduğunu çok kolay bir şekilde anlayabiliyoruz. Hasar tespit cihazları sayesinde zamandan tasarruf ediyoruz. Bir an önce harekete geçtiğimiz için de sizler daha fazla mağdur olmamış oluyorsunuz. Süreç aslında tam da anlatıldığı gibi gerçekleşiyor. Siz daha ne olduğunu anlayamadan, biz eşyalarınızı tamir etmiş oluyoruz.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Servis: En Etkili ve Hızlı Çözüm için bizi aradınız diyelim. Hemen bulunduğunuz yerdeki en uygun ekibi yönlendiriyoruz. Hasarı tespit eden ekibimiz hemen harekete geçiyor. Eğer çamaşır makinenizi evinizde onaramazsak alıp firmamıza getiriyoruz. Herhangi bir nakliye ücreti ödemiyorsunuz. Bazen parça değişime de gerek duyulmaktadır. Böyle bir durumda eşyalarınıza orijinal parçalar koymaktayız. Bu parçalar için sizlere garanti hizmeti de veriyoruz. Bu süre içerisinde tekrar bozulursa, ki böyle bir şeye ihtimal vermiyoruz, hemen servisimizi arayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız hem çok deneyimlidir hem de evlerinizde titiz çalışmaktadırlar. Böylece eviniz de kirlenmemiş olur, sizin de içiniz daha rahat eder. Hem eşyalarınızın hem de evinizin sizler için ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Artık eşyalarınızı gönderdikten günler sonra hala sizleri aramayan bir ekiple çalışmayacaksınız. Eşyanızı götürdükten çok kısa bir sürede evinize teslim eden bir ekiple çalışacaksınız.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi 

Profilo servis fiyatları, yapılan tamirat işlemine göre değişkenlik göstermektedir. Her türlü cihazınızı alanında oldukça uzman biri tamir etmektedir. Sizlere söylediğimiz fiyatlar gayet uygun fiyatlardır. Örneğin parça değişimi söz konusu olduğunda ekstra bir ücret ödemek durumundasınız. Ancak parça değişimi olduğunda bile cebinizi yormayacak bir fiyatla karşılaşacağınızı göreceksiniz. Sizlere hem en hızlı hizmeti sağlıyoruz hem de sizleri yanımızdan uç fiyatlar ödemeden uğurluyoruz. Sadece çamaşır makinesi, bulaşık makinesi değil pek çok kategoride sizlere hizmet sunmaktayız;

 • Profilo elektrikli süpürge onarımı,
 • Profilo davlumbaz onarımı,
 • Profilo fırın servisi,
 • Profilo ankastre servisi,
 • Profilo ocak servisi,
 • Profilo buzdolabı motor değişimleri,
 • Profilo klima bakımı,
 • Profilo kurutma makinesi

Gibi pek çok kategoride sizlere hizmet sunmaktayız. Neden Profilo Beyaz Eşya Servisi Firmamızı Seçmelisiniz

Profilo beyaz eşya servisi firmamızı seçmek, her yönden sizlere avantaj sağlayacaktır. Hemen sizlere bu avantajlardan bahsedelim;

 • Alanında uzman bir ekibimiz var,
 • Son model servis araçlarımız var, eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması sçz konusu değil,
 • Modern ekipmanlara sahibiz,
 • İşinizi çok kısa bir sürede hallediyoruz,
 • Eşyaların dilinden çok iyi anladığımız için profesyonel şekilde tamir ediyoruz,
 • Orijinal yedek parçalar kullanıyoruz,
 • Yedek parçalarınıza garanti imkanı sunuyoruz,
 • Evinize bile gelmeden tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz,
 • Haftanın 7 günü açığız,
 • Telefonlarımıza her an ulaşabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Bunlar gibi pek çok konuda avantajlı olmak için bir sorununuz olduğunda hemen bize ulaşabilirsiniz. Eskiden bir eşyanız arızalandığı zaman sokak sokak gezip, teknik servis aramak zorunda kalırdınız. Aynı zamanda firmaların nakliye gibi bir hizmeti olmadığı için kendi yöntemlerinizle eşyanızı getirmeliydiniz. Eşyalar getirirken daha da zarar görür, bazen getirilemediği için de tamir edilemezdi. Profilo servis ile bu tür olumsuzlukların hepsi geride kaldı. Eşyalarınızı biz alıyoruz, biz tamir ediyoruz sonrasında da biz teslim ediyoruz. Sizler oturduğunuz yerden kahvenizi yudumlarken bize telefon edebilir ve gelmemizi bekleyebilirsiniz.

Profilo Kurutma Makinesi Servisi

Yeni beyaz eşya almak yerine eskisini yeni gibi yapmak ister misiniz? Biz de istediğinizi biliyoruz. Neden yüksek fiyatlar ödeyip yeni bir eşya edinmek yerine, gayet uygun bir fiyatla eskisini tamir ettirmeyesiniz ki? Günün her anı eşyalarımızı kullandığımız için eşyalarımız bir süre sonra arızalanabilir. Böyle durumlar herkesin başına gelmektedir. Ancak eşyalarınızın bakımını sık yaptırdığınızda arızalanma sürelerini de geciktirmiş olursunuz. Herhangi bir eşyanız bozulmasa bile, bakım yaptırmak için de bizleri arayabilirsiniz. Eşyalarına gerçekten çok düşkün olanlar, bakımlarını da her an yaptırırlar.

Yüzde Yüz Memnuniyet Sağlıyoruz  İzmir Profilo servis olarak sizlere her an yüzde yüz memnuniyet sağlıyoruz. Şimdiye kadar bizden hizmet alıp da memnun kalmayan bir müşterimize rastlamadık. Hatta o kadar çok memnun kaldılar ki eşyalarının bakımını her an yaptırmaya başladılar. Pek çok firma, alanında uzman olmayan kişilerle çalışmaktadır. Böyle olduğunda da hasar tespit edilemediği gibi onarımı da idareten gerçekleştirilmiş olur. Bizimle çalıştığınızda böyle bir durum söz konusu bile olmayacaktır. Buzdolabı arızanız için size buzdolabı konusunda uzman birini yönlendireceğiz. Aynı şekilde klimanız arıza yaptığı zaman size çamaşır makinesinden çok iyi anlayan birini yönlendirmeyeceğiz.

İzmir Profilo Servisi İlçe Hizmetleri 

 

İzmir Profilo Servis Merkezi

Müşterilerimizden sık sık duyumlar alıyoruz. Makinelerinin daha önce de defalarca tamir edildiğinden ancak kısa bir süre sonra tekrar bozulduğundan bahsediyorlar. Firmaların pek çoğunun arıza tespit cihazı gibi modern cihazları olmadığı için hasarın tam anlamıyla nereden kaynaklı olduğunu anlayamıyorlar. Hasarı tam tespit edemeyince de kısa süreli çözümler üretiyorlar. Siz tam makinenizin tamir olduğunu düşünüp mutlu olduğunuzda da tekrar makineniz bozuluyor. Ve siz aynı mağduriyeti tekrar yaşamak zorunda kalıyorsunuz. İyi bir firma ile çalışmadığınız zaman başınıza gelecek olan olaylar, tam anlamıyla bunlardır. Sık sık mağdur olmamak, işlerinizin sürekli aksamasını istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aramadan önce web sitemizde yer alan yorumları da okuyabilirsiniz. Yorumları okuduktan sonra müşterilerimizin ne kadar memnun kaldıklarını siz de göreceksiniz. Profilo beyaz eşya servisi ile çalışmak her anlamda ayrıcalıklı olmak demektir. Siz de ayrıcalıklı bir hizmet almak isterseniz, telefonlarımız size her an açıktır. Bir an önce eşyalarınızı tamir etmek için hazırda bekleyen bir ekibimiz var. Bir telefon ederseniz, ekibimizle tanışabilirsiniz.