İzmir Lg Servisi destekleri vereceğiz sizlere beyaz eşya alanında teknik olarak lider hizmetler vereceğiz. Sizin için Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bulaşık bakımı, teknik destekler vereceğiz. Ege Servis 18 yıllık geçmişimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan servisimiz Anadolu yakasında sizlere hizmet vermektedir. Lg markalı buzdolaplarınızda her türlü sorunda servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz sayesinde Anadolu yakasının neresinde olursanız olun 20 dakikada adresinize gelerek buzdolaplarınızı inceleyecek ve sorunları için kesin çözümler üreteceğiz.

İzmir Lg Servis

Onarım destekleri Lg buzdolabı servisi uzman personelleri ve teknolojik ekipmanları sayesinde buzdolabınıza zarar vermeden sorunları anında tespit edebilmekte ve bu sorunlar için sizlere kesin çözümler sunabilmektedir. Orijinal ve garantili olan yedek parçalar ile bakım ve onarım işlemleri yapılmakta işlemler yapılmadan önce sizlerin onayı alınmaktadır. Sizlerde güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Lg Çamaşır Makinesi Servisi

Uzmanlığımız ve teknik becerilerimizle sizin için Çamaşır makinesi alanında deneyimlimiz sizlere yardımcı olacağız. İstediğiniz zaman sizlere yardımcı olacağım, Yıkama yapmayan makineler. Su boşaltmayan makinelerin, Su almayan makinelerin teknik destekleri ile ilgili sizlere yardımcı olacağız. Sizin için elimizden geleni sizlere sunarız.

Lg Buzdolabı Tamir ve Onarım

İstanbul içerisinde Lg buzdolabı servisi çok fazla bulunmadığı için bu konuda uzman olan servislerden hizmet almak sizin için en iyi çözüm olacaktır. Servisimiz uzman ekipleri sayesinde buzdolaplarınızdaki sorunları hızlıca çözmekte ve yerinde bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Buzdolaplarınızdaki sorunlar çok büyük olmadığı sürece buzdolaplarınız servislerimize taşınmamaktadır.

İzmir Lg

Servis olarak Lg buzdolaplarının bakım ve onarımında orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Garantili olan bu yedek parçalar sayesinde aynı arızaların oluşması garanti kapsamına alınmakta ve onarımlar ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde önce yapılacak işlemler ve toplam maliyet sizlere bildirilerek onayınız alınmaktadır.

Stoklarımızda bulunan yedek parçalar sayesinde siz değerli müşterilerimizi bekletmeden bakım ve onarım işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Buzdolaplarınız sizlere teslim edilmeden önce kontrolleri son bir defa daha yapılmakta ve sorunsuz olduğundan emin olunan buzdolapları sizlere teslim edilmektedir.

7/24 Hizmet

Buzdolaplarındaki arızaların ne zaman meydana geleceğini bilmek zordur. Bu nedenle İzmir Lg Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Yaşadığınız her türlü sorunda telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimize bilgi verebilir ve ekiplerimizin size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Anadolu yakasında bulunduğunuz konuma bağlı olarak en geç 20 dakika içerisinde adresinize gelerek kontrolleri yapmak ve sizlere bilgi vermekteyiz.

Servisimiz sizlere en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için hafta sonları da dahil olmak üzere 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan arızalar onarılmakta ve buzdolaplarınız eski performansına kavuşturulmaktadır. Arızaların yerinde tamir edilemeyecek kadar büyük olması durumunda araçlarımız ile buzdolaplarınız servisimize taşınmakta ve kısa sürede onarımları yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Neden Biz?

Lg markalı buzdolaplarınız için servis hizmeti alabileceğiniz çok fazla servis bulunmuyor. Bu nedenle bir seriş ile çalışmadan önce o firmayı dikkatli bir şekilde araştırmalı ve müşteri yorumlarına önem vermelisiniz. Ayrıca işini iyi yaptığınız iddia eden ancak müşterilerinin memnuniyetini kazanamamış firmalardan uzak durmalısınız. Ege Servis olarak bizler 18 yıllık tecrübemiz sayesinde Lg markalı buzdolaplarında sizlere en iyi çözümü üretebiliyoruz. Kullanmış olduğumuz teknolojik ekipmanlar sayesinde buzdolaplarınızı çok fazla kurcalamadan birkaç dakika içerisinde sorunlarını tespit edebiliyor ve bu sorunlar için sizlere kalıcı çözümler üretebiliyoruz. Sizlerin de onayı alınarak buzdolaplarınızın bakım ve onarımları yapılmakta ve en kısa sürede buzdolaplarınız çalışır hale getirilmektedir.

Servis olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak adına kendimizi geliştiriyor ve altyapımıza yatırımlar yapıyoruz. Her zaman alanında uzman personeller ile çalışmayı tercih ediyoruz. Servisimizden yararlanmayı tercih ettiğinizde İzmir Lg Servisi markalı buzdolaplarında uzman olan ekiplerimizden yardım almakla kalmayacak aynı zamanda gelişmiş altyapımızdan da yararlanacaksınız. Sizlere uygun ödeme koşullarımız sayesinde zorlanmadan ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Siz de güvenebileceğiniz ve buzdolaplarınızı emanet edebileceğiniz bir Lg buzdolabı servisi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.