İzmir Frigidaire servisi olarak başta buzdolabı olmak üzere pek çok beyaz eşya arızalarını yapıyor ve teknik destek sağlıyoruz. İzmir Frigidaire servisi İzmir’ın tamamında tüm ilçelerinde özel bir hizmet vermektedir. Özel servisler ve yetkili teknik servisler bu konuda oldukça yaygın olmalarına rağmen biz Frigidaire servisi olarak çok daha kapsamlı ve diğerlerinden farklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

İzmir Frigidaire Servis

Frigidaire teknik servisi diğer servislerden farklı olarak kendine ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Buraya gelen servis talepleri alınarak bölgesel olarak dağıtılmaktadır. Frigidaire servisi olarak İzmir’ın pek çok noktasında bölgesel olarak Frigidaire servislerimiz bulunmaktadır. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde talebinizi karşılıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda alınan taleple birlikte gelişme adım adım kayıt altına alınıyor. Yani sizinle kimin iletişime geçtiği, hangi işlemlerin ne zaman, nasıl ve kim tarafından yapıldığı, kimlerle görüştüğünüz gibi tüm kayıtlar tutulmaktadır.

İzmir Frigidaire Buzdolabı Servisi

İzmir Frigidaire servisi olarak çağrı merkezimize ulaşıp, istediğiniz konu hakkında teknik destek alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız dinlenir ve ona göre yönlendirmeler yapılır. Eğer telefonda vereceğimiz bilgiler yeterli olmaz ise ve sorununuz giderilmezse en yakın bölge servisimizi sizin adresinize yönlendirir ve sorununuzun çözümü için maksimum çaba gösteririz. Yönlendirmeden çok kısa bir süre sonra ilgili bölgenin servis ekibi yerinize gelir ve sorunlarınızı bir de yerinde tespit ederek ilgili tamir onarım işi için sizlere bilgi verir.

İzmir Frigidaire Servisi 18 yıllık geçmişimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan servisimiz izmir ilinde sizlere hizmet vermektedir. Frigidaire markalı buzdolaplarınızda her türlü sorunda servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz sayesinde Anadolu yakasının neresinde olursanız olun 20 dakikada adresinize gelerek buzdolaplarınızı inceleyecek ve sorunları için kesin çözümler üreteceğiz.

İzmir Frigidaire Servis

Frigidaire buzdolabı servisi uzman personelleri ve teknolojik ekipmanları sayesinde buzdolabınıza zarar vermeden sorunları anında tespit edebilmekte ve bu sorunlar için sizlere kesin çözümler sunabilmektedir. Orijinal ve garantili olan yedek parçalar ile bakım ve onarım işlemleri yapılmakta işlemler yapılmadan önce sizlerin onayı alınmaktadır. Sizlerde güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Frigidaire Buzdolabı Tamir ve Onarım

İstanbul içerisinde Frigidaire buzdolabı servisi çok fazla bulunmadığı için bu konuda uzman olan servislerden hizmet almak sizin için en iyi çözüm olacaktır. Servisimiz uzman ekipleri sayesinde buzdolaplarınızdaki sorunları hızlıca çözmekte ve yerinde bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Buzdolaplarınızdaki sorunlar çok büyük olmadığı sürece buzdolaplarınız servislerimize taşınmamaktadır.

İzmir Frigidaire

Servis olarak Frigidaire buzdolaplarının bakım ve onarımında orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Garantili olan bu yedek parçalar sayesinde aynı arızaların oluşması garanti kapsamına alınmakta ve onarımlar ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde önce yapılacak işlemler ve toplam maliyet sizlere bildirilerek onayınız alınmaktadır.

Stoklarımızda bulunan yedek parçalar sayesinde siz değerli müşterilerimizi bekletmeden bakım ve onarım işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Buzdolaplarınız sizlere teslim edilmeden önce kontrolleri son bir defa daha yapılmakta ve sorunsuz olduğundan emin olunan buzdolapları sizlere teslim edilmektedir.

7/24 Hizmet

Buzdolaplarındaki arızaların ne zaman meydana geleceğini bilmek zordur. Bu nedenle İzmir Frigidaire Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Yaşadığınız her türlü sorunda telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimize bilgi verebilir ve ekiplerimizin size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Anadolu yakasında bulunduğunuz konuma bağlı olarak en geç 20 dakika içerisinde adresinize gelerek kontrolleri yapmak ve sizlere bilgi vermekteyiz.

Servisimiz sizlere en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için hafta sonları da dahil olmak üzere 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan arızalar onarılmakta ve buzdolaplarınız eski performansına kavuşturulmaktadır. Arızaların yerinde tamir edilemeyecek kadar büyük olması durumunda araçlarımız ile buzdolaplarınız servisimize taşınmakta ve kısa sürede onarımları yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

İzmir Frigidaire servisi İlçe Hizmetleri

ALİAĞA
FOÇA
MENEMEN
ÇİĞLİ
KARŞIYAKA
BAYRAKLI
BORNOVA
KONAK
BUCA
KARABAĞLAR
GAZİEMİR
MENDERES
NARLIDERE
BALÇOVA
URLA
ÇEŞME
ALAÇATI
DİKİLİ
BERGAMA

Frigidaire Teknik servis ile iletişime geçmek İçin 7/24 Çağrı Merkezi 444 64 18 telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Frigidaire Teknik Servis haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Acil Servis Hizmeti için bizi arayabilirsiniz.