Foça Bosch Servisi Ege Servis Bosch markası ürünlerini son derece özenle ve dikkatle tamir eden bir Ege Servisi dir. Şirket Bosch markalı bozulan, tamirat gerektiren, bakımı elzem olan ürünler ile ilgilenmektedir. Bosch markalı beyaz eşyalarınızı korumak ve uzun süreli çalışmasını sağlamak istiyorsanız Ege Servis’e güvenebilirsiniz. Verimli ve kaliteli kullanım için bakım ve arıza sonrası tamirat çok önemlidir.

Foça Bosch Servis

Dolayısıyla bu gibi konularda işi ehline teslim etmek büyük önem taşımaktadır. Profesyonel yardıma ihtiyaç duyulan beyaz eşya tamiratında ve bakımında Bosch Servisi her daim sizin yanınızdadır. Birbirinden değerli ve alanında uzman ekibi ile isteğiniz kalitede ve profesyonellikte hizmet vermektedir. Ürünlerinize sizin gösterdiğiniz hassasiyetle yaklaşacaklarından emin olabilirsiniz. Yoğun iş temposunda vakit ayıramadığınız eşyalarınız ile bizzat ilgilenip sizi hayatın akışında koparmamak tek gayeleridir. Size de arkanıza yaslanıp Ege Servis’in sunduğu kaliteli hizmetten yararlanmak kalıyor.

Foça Bosch Kombi Servisi

Kombi ürünleri ile alakalı sorunların giderilmesi için bizlerle iletişim kurmanızı öneririz Foça Bosch Kombi Servisi özellikle kusursuz ev aletleri ile ilgili destekler almak isterseniz bizimle kontak kurun. Bosch beyaz eşyalarınızda aniden ortaya çıkan arızalarda Ege Servis kapınızdadır ve bir çok bayisi bulunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Ege Servis’in ilçelere de hizmeti vardır. Menemen, Çiğli, Karşıyaka’da bayileri bulunmaktadır. Bayraklı, Bornova ve Konak ilçelerinde de bayileri mevcuttur. Bunların yanı sıra Buca, Karabağlar, Gaziemir, Narlıdere ve Balçova’da da konuşlanan Ege Servis bayileri siz müşterileri için her daim hizmetinizdedir.

Bosch Servis Foça

Birçok onarım alanında hizmet veren Ege Servis’in çeşitli uygulama alanları bulunmaktadır. Bunların başında Bosch beyaz eşya onarımı gelmektedir. Özellikle buzdolabı gibi sürekli çalışması gereken bir ürünün arıza vermesi ev içinde bir krize neden olacaktır. Bosch buzdolabınızın yeterince soğutmaması, soğutucunun arıza vermesi, elektriksel arızalar, dondurucu ve soğutucu kısımda çıkan farklı arızalar sık karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Bu noktada Ege Servis teknisyenleri imdadınıza koşacaktır. Yalnızca buzdolabı değil aynı zamanda derin dondurucu onarımında da Ege Servis bir numaralı tercihiniz olacaktır. Ayrıca çamaşır makinenizden çıkacak olası arızalarda da bir telefon uzağınızda olacaktır.

Foça Bosch Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabında olduğu gibi çamaşır makinenizde de bir çok bozulmalar meydana gelebilir. En sık karşılaşılan arızalar: çamaşır makinesinin sıkma problemi, uygulamak istediğiniz programın yanıt vermemesi, kapak kilidinde çıkan sorunlar, makinenin su almaması yada suyu boşaltmaması, elektriğe bağlı arızalar ve çamaşır makinenizin yıkama esnasında içine herhangi bir objenin kaçması şeklinde uzayıp gitmektedir. Foça Bosch Servisi Bu arızalara çamaşır makinenizin hareket halinde olmasını da ekleyebiliriz. Çözüm elbette Ege Servis’tedir. Solo bulaşık makineleri, ankastre bulaşık makineleri ve bulaşık makine aksesuarlarında oluşacak sorunlar da tamirat gerektirebilir. Bu durumda Ege Servis teknisyenleri tamir için hizmetinizde olmaktan gurur duyacaktır. Pişirme grubuna ait ürünlerinizde oluşacak problemlerde de yanınızdadırlar. Bu ürünler genelde ankastre ve normal fırınlar ile  solo fırınları kapsamaktadır.

Foça Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bunların yanı sıra ocaklar, davlumbaz ve aspiratörler, buharlı fırınlar ve mikrodalga fırınlar ile sıcak tutma çekmeceleri arızası çıkabilecek ve tamirata ihtiyaç duyabilecek ürünlerdir. Beyaz eşyaların dışında günümüzde artık elzem olan ve sık kullanılan kombilerin tamiratı da yapılmaktadır. Klima ve termosifonların bakım ve onarımını da gerçekleştirmektedirler. Kombi bakımı ve onarımı çok önemlidir ve dolayısıyla düzenli bakım gerektirir. Arıza durumunda muhakkak yetkili servis ister. Gönül rahatlığıyla yardımına başvurabileceğiniz bir şirkettir Ege Servis. Çünkü özellikle kombiler maksimum düzeyde çalışmalı ve cebinize de tasarruf sağlamalıdır. Kombi ısınma, su ısıtma ve doğal gaz kullanımında bir numaralı oyuncudur.

Yüksek kalite standartlarına sahip Bosch yoğuşmalı kombileriniz için kontrol, bakım ve tabi ki onarım ile tamirat Ege Servis  tarafından tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Bosch markalı kombiniz çalışmadığında, su akıttığında yada su almadığında, suyu basma sırasında ve yanmada arızalar çıkabilmektedir. Verilecek hizmetten memnun kalacağınız garanti edilir. Foça Bosch Servis destekleri için bizleri aramanızı öneririz.

Bosch Teknik servis ile iletişime geçmek İçin 7/24 Çağrı Merkezi 444 64 18 telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Bosch Teknik Servis haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Acil Servis Hizmeti için bizi arayabilirsiniz.