Vestel Servisi olarak en kısa sürede İzmir ve ilçelerinin tamamına tamir hizmetleri vermek için çalışmalar göndermekteyiz. İstediğiniz saat firmamızdan onarım destekleri almanın mümkündür. İşletmemiz sizlere en kısa sürede beyaz eşya onarım desteği vermek için çalışmalar sunmaktayız.

Vestel markası için aklınıza gelen en iyi desteği firmamızdan almanız mümkündür. İşletmemizi istediğiniz saat arayabilirsiniz.

  1. Garantili Destekler.
  2. 2 Sene Garanti.
  3. Orijinal Yedek Parçalar.
  4. Aynı gün servis hizmeti.
  5. Belgeli Vergi levhalı servis.

Vestel Servis

İzmir Vestel Servisi Firmamız Vestel markasının beyaz eşya teknik servis hizmetlerini, yedek parça ve beyaz eşya satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız bu anlamda verdiği hizmetleri müşteri memnuniyeti kapsamında yapmaktadır. Firmamızın sunduğu bu hizmetler oldukça değerli olup yeni müşteriler kazanma yolunda bizler için büyük adımdır. Firmamız sektörde oldukça kısa bir süre zarfında oldukça büyük müşteri kitlelerine ulaşarak oldukça büyük hizmetler vermeye başladı. Firmamızın sunduğu bu hizmetler oldukça garantili ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerdir. Yaptığımız hizmetleri personellerimize aşılayarak personellerimiz ile müşterilerimiz büyük bir iletişim ağı oluştu. Biz Vestel beyaz eşya servisi olarak müşterilerine uzun soluklu hizmet etmek istemekte ve sektörün en zirvesindeki firma olmayı amaçlamaktadır. Çalışmalarımızı bu yönde yürüterek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

İzmir Vestel Beyaz Eşya Servisi

Yüksek Kalitede Müşteri Memnuniyeti Uygun Fiyat ve Garantili Servis! Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin kaliteli olması ve müşterilerimizin istediği hizmeti alması ve bu hizmetleri uygun fiyatlara alması onların memnuniyet konusunda doymasını sağlıyor. Firmamız İzmir Vestel Servisi olarak her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayıp bu yönde çalışmalar sergilemektedir. Çalışmalarımız oldukça kapsamlı ve kaliteli olduğundan firmamız büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Firmamız sizlere verdiği hizmetlerin garantisini 1 yıla kadar vermektedir. Firmamızın yapmış olduğu tamir, bakım onarım, parça değişimi, montaj ya da diğer bütün hizmetler de 1 yıl garanti sunmaktadır. Sunduğumuz bu garanti kapsamında firmamız 1 yıl içerisinde oluşacak her problemde ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

İzmir Vestel Servis

Beyaz Eşya Bakım ve Onarımı Beyaz eşyaların onarım ve bakımları oldukça titizlik isteyen bir iş olduğu için dikkatli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Parça değişimi konusunda firmamız müşterilerine yine büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Dünyanın en büyük markaları ile çalışan firmamız orijinal yedek parça değişimi hizmetleri ile sizlere hem uygun fiyatlı hem kaliteli hizmet deneyimi sunmaktadır. Biz Vestel Servisi olarak her zaman en doğru hizmeti sunuyoruz. Ayrıca sizlere uygun fiyatlı kaliteli beyaz eşya satışı da yapıyoruz. Taksitli seçenekler ile kaliteli beyaz eşyalara sahip olmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız bu hizmetlerin tamamı için sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Verdiğimiz garanti kapsamında herhangi bir arıza ve bozulma durumunda ücretsiz servis hizmeti ve parça değişimi sağlıyoruz.

İzmir Vestel Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşyalarınızı gün içinde teslim etme fırsatı sunuyoruz. Firmamızın verdiği hizmetler çok yönlü bir hizmet olduğu için birçok müşterimiz bakım ve arıza durumunda beni arıyor. Firmamız İzmir Vestel Servisi olarak müşterilerine hizmetlerden 1 yıl garanti sunuyor. Örneğin, hizmet aldınız ve üzerinden aylar geçti firmamızı aradınız hata bizden dolayı yaşandık işte o zaman firmamız sizlere 1 yıllık garanti kapsamında ücretsiz hizmet olanağı sunuyor. Garantili bir şekilde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerinin her talebine en hızlı şekilde cevap vererek hizmetlerini en kusursuz biçimde yerine getirmektedir.

İzmir Vestel

İzmir Beyaz Eşya ve Yedek Orijinal Parça Satışı Firmamız siz değerli müşterilerine teknik servis desteği dışında yedek orijinal parça satışı yaparak beyaz eşyalarında arızalı olan ürünleri dışardan temin ederek kendisi satın almaktadır. Bu sebepten ötürü müşterilerine en uygun şekilde hizmet vererek bu hizmetleri en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Firmamız Vestel Servisi olarak her ihtiyacınızda sizin yanınızda ev eşyalarınızı bizden almak isterseniz sizlere en uygun fiyat ve taksitli fiyat tarifemizi uygulayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlayabiliriz.

Vestel Servis İzmir
  • İzmir Vestel Buzdolabı Servis.
  • İzmir Vestel Çamaşır Makinesi Servis.
  • İzmir Vestel Bulaşık Makinesi Servis.
  • İzmir Vestel Kurutma Makinesi Tamiri.
  • İzmir Vestel Fırın ve Ocak Bakım, Tamir Onarım.

Garantili kusursuz hizmetler vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen orijinal yedek parçalar ile sağlanmaktadır. Uzman kadromuz ile sizlere en iyi desteği vermek için çalışmalar sürdürmekteyiz. İşimizi severek yapıyoruz. İzmir Vestel Servisi olarak işletmemize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek ve deneyimli ekiplerimizle adresinizde kusursuz acil müdahale sunmak için buradayız.