Narlıdere Baymak Servisi Baymak markasının kombi servisi faaliyetlerini yürüten firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet politikasıyla müşterilerinin her zaman ilgisini çeken ve tercih ettikleri bir firmadır. Uzun yıllardır içinde olduğumuz sektörde dünyanın en büyük kombi markalarının teknik servis, bakım onarım, parça değişimi, parça satışı, kombi satışı ve montaj işlemleri gibi faaliyetleri yürütmekteyiz. Bu çalışmalarımız oldukça fazla talep görmekte ve bizden hizmet alan her müşterimiz bizi tekrar tercih etmektedir. Biz Baymak Servis Narlıdere olarak müşterilerimize her zaman en güvenli şekilde hizmet vermeyi amaçlarımız ve önceliklerimiz arasında görmekteyiz. Bundan ötürü firmamız yaptığı çalışmaları her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yapmaktadır.

Narlıdere Baymak Servis

Çalışmalarımızın çok yönlü olması ve kendimizi sürekli geliştiren bir firma olduğumuz için kısa sürede birçok müşteriye ulaşarak çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Baymak Kombi Servisi Bakım Onarım. Tamir, Parça Değişimi Hizmetleri. Kombilerinizin parça değişimi, bakım ve onarımı, tamiri ve diğer tüm hizmetlerini sizlere aynı gün servis imkânı ile sunuyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimiz içerisinde sahada sürekli gezen arkadaşlarımız sizlerin arıza talepleri doğrultusunda adresinize gelerek kombilerinizin arıza tespitini yaparak yerinde tamir ve bakım onarım hizmetlerimizi uygulamaktadır.

Narlıdere Baymak Kombi Servisi

Evinizde tamir ettiğimiz ya da parça değişimi ve montaj gibi çalışmaları profesyonel ekip arkadaşlarımız. 1 ya da 1,5 saat gibi kısa bir sürede tamamlayıp kombinizin çalışmasını sağlamaktadırlar. Firmamız sizlere bu pratik ve güvenilir hizmeti sunarken ücret konusunda oldukça makul fiyat tarifesi uygulamaktadır. Bu yüzden olarak her zaman sizlere en iyi şekilde hizmet ettiğimizi ispatlıyoruz.

Narlıdere Baymak Kombi Bakımı

Kombiler Neden Arızalanır? Kombiler her geçen gün yeni markalar ve yeni özellikler ile piyasaya sürülen doğalgaz ile çalışan hassas cihazlardır. Kombiler yüksek enerji tüketen ve bu enerji tüketimini tüketirken arızalanması muhtemel ekipmanlar listesindedir. Kombiler yapı itibariyle arıza göstermeye meyilli cihazlar oldukları için kullanım kılavuzları okunmalı ve önerilen sıcaklıklarda çalıştırılmalıdır. Yüksek sıcaklıklar tavsiye edilmez. Kombiler içerisinde birçok parça olduğu için zaman içerisinde arıza göstermeleri oldukça doğaldır. Fakat seçtiğiniz kombi markasına göre bu açıklamalarımız değişebilmektedir. Bizler Baymak kombi servisi olarak her zaman doğru bilgi paylaşımı yaparak sizlerin ekonomisini düşünüyor ve en doğru şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombiler sürekli olarak bakım isteyen ürünlerdir. Kombilerin bakımları yapılırsa yüksek performans sağlayan ve kolay ısıtma sistemi olan cihazlardır. Kombilere hem ilk bahar hem de sonbahar aylarında bakım önerilir. Bu bakımlar sizlerden daha fazla ücret almak için değil, aksine kombilerinizin uzun ömürlü olması sürekli parça değişimi gerektirip cebinizden ekstra maliyet çıkmaması ve faturalarınızın yüksek ve fahiş fiyatlarda gelmemesi gibi sonuçların çıkmaması açısından oldukça büyük önem arz eder. Bizler Ege Servisi olarak bu problemleri çözerek sizlerin zorlu kış akşamlarında ailenizle rahat ve konforlu günler geçirmesini sağlıyor ve sizlere bu anlamda baymak olarak en üst düzey hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız sizlerin yeniden bir kombiye ücret ödemenizi istemiyor ve sizlerin kombilerinin uzun ömürlü çalışması için hizmet veriyor.

Narlıdere Baymak

COVİD19 Virüsü ve Salgın Dönemi İçin Aldığımız Tedbirler Nelerdir? Firmamız sunduğu hizmetlerin neticesinde birçok müşterisine en iyi şekilde hizmet ediyor. Fakat firmamız sizlere hizmet ederken sağlığınızı ihmal etmiyor ve çalışmalarını en titiz şekilde sürdürerek sizlere bu salgın döneminde riskli olabilecek her türlü durumu uzak tutup çalışmalarını ve faaliyetlerini en titiz biçimde devam ettiriyor. Narlıdere Baymak Servisi Firmamız tarafından kombilerinizin bakım ve tamiri için gelen personellerimiz sağlık testlerinden geçerek gelmektedir. Ayrıca sizler için kullandığımız ekipman ve aletler düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.