Karşıyaka Arçelik Servisi Yaptığımız hizmetler ile beyaz eşya teknik servisi sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ederken farklı stratejiler geliştirerek hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı amaçlıyor ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti Arçelik beyaz eşya servisi olarak en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bu yüzden personellerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hizmet ettikleri her müşteriyi portföyümüze katarak güvenilir ve hızlı hizmetler vermektedir.

Karşıyaka Arçelik Servis

Firmamız sektöründe her geçen gün kendini geliştiren yeniliğe önem veren ve personellerinin özverili çalışmasına ve motivasyonlarının yüksek olmasına dikkat eder ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahiptir. Amacımız müşterilerimize sadece hizmet etmek değildir. Karşıyaka Arçelik Servisi Firmamız müşterilerine uzun soluklu hizmet etmek istemekte ve sektörün en zirvesindeki firma olmayı amaçlamaktadır. Çalışmalarımızı bu yönde yürüterek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Karşıyaka Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi Hizmet Detaylarımız, Firmamız hizmet verdiği her bölgede en çok tercih edilen firmalardan biridir. Bunun temel sebebi müşterilerine istediği hizmeti vermekten geçiyor. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin kaliteli olması ve müşterilerimizin istediği hizmeti alması ve bu hizmetleri uygun fiyatlara alması onların memnuniyet konusunda doymasını sağlıyor. Firmamız İzmir Arçelik Servisi olarak her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayıp bu yönde çalışmalar sergilemektedir. Çalışmalarımız oldukça kapsamlı ve kaliteli olduğundan firmamız büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Firmamız sizlere verdiği hizmetlerin garantisini 1 yıla kadar vermektedir. Firmamızın yapmış olduğu tamir, bakım onarım, parça değişimi, montaj ya da diğer bütün hizmetler de 1 yıl garanti sunmaktadır. Sunduğumuz bu garanti kapsamında firmamız 1 yıl içerisinde oluşacak her problemde ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Karşıyaka Arçelik Buzdolabı Servisi

Müşteri Memnuniyeti İlkelerimize Esas Hizmet Olanağı Sunuyoruz! Firmamız statü ayrımı yapmadan her müşteriye aynı şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu yüzden kısa sürede oldukça büyük müşteri portföyüne sahibiz. Beyaz eşyalar sürekli olarak hasar alan, arıza gösteren ürünler ve cihazlar olmasa da bakımları yapılmalı ve düzgün kullanılmalıdırlar. Firmamız bu anlamda sizlere hem rehberlik ediyor ve hizmetlerini aynı gün sunma garantisiyle sahada sürekli gezen ekiplerimiz ile beyaz eşyalarınızı adresinize kadar gelip teslim alıyor. Bu yüzden firmamızın sunduğu bu hizmetlerin kalitesi oldukça yüksektir. Çalışma sistemimizde yer alan her personelimiz kendi alanında uzman ve sektöre yıllarını vermiş olan bireylerden oluşmaktadır. Firmamız Karşıyaka Arçelik  bünyesindeki bütün personellerimiz bu sektörü meslek edinmiş ve hayatını meslek adına bu sektöre adamış iş ahlakı oldukça etik olan bireylerdir. Bu yüzden sizlere her zaman garantili hizmet olanağı sunuyoruz.

Karşıyaka Arçelik Beyaz Eşya Tamiri

Sizlere aynı gün içerisinde gönderdiğimiz uzman personellerimiz, beyaz eşyalarınızı evinizden alarak işletmemize getirirler, buradaki profesyonel tekniker ve teknisyenlerimiz tarafından tespit ve analiz edilen hasar onarılır ve gerekli durumlarda orijinal yedek parça değişimi yapılarak sizlere taahhüt edilen günler içerisinde beyaz eşyalarınız güvenli bir biçimde teslim edilir. Bizim Karşıyaka Arçelik olarak sunduğumuz hizmetler her zaman kaliteli ve güvenilirliğini diri tutmaya yöneliktir. Sizlere hizmetlerimizi sunarken yüksek standartlarda ve uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Karşıyaka Arçelik

Salgın Döneminde Aldığımız Önlemler Covid19 virüsünün ortaya çıktığı günden beri, firmamız oldukça titiz bir biçimde hizmetlerine ara vermeden ve hız kesmeden devam ederken personellerinin sağlık testlerine göre hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere gönderdiği personeller sağlık konusunda problemi olmayan kişilerden seçilmektedir. Firmamızın sizlere hizmet verirken kullandığı ekipman ve aletler her gün düzenli olarak her işlem sonrasında ve öncesinde sterilize ve dezenfekte edilmektedir. Karşıyaka Arçelik Servisi olarak daima sizlere uygun fiyatlı desteklerle sorunsuz hizmetler sunmaktan şeref duyuyoruz.