İzmir Altus servisi beyaz eşyalarınızı emanet edebileceğiniz en güvenilir servistir. Hangi eşyanız bozulursa bozulsun gözünüz kapalı bizi arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak bizim için çok önemlidir. Kurulduğumuz ilk andan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Sizlerin herhangi bir konuda memnun kalmamanız bizim için en önemli şeydir. Hemen bu konuda önlemimizi alırız ve sizleri tekrardan mağdur etmeyiz. Böylece siz de her ihtiyacınız olduğunda tekrardan bizi ararsınız.

İzmir Altus Beyaz Eşya Servisi

Deneyimli ve güler yüzlü personele sahibiz. Yıllardır aynı kadroyla hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ekibimize birini alırken de ekstra detaylı bir şekilde gözden geçiririz. Sizleri ve eşyalarınızı her anlamda düşünen bir ekip üyesi ile çalışmak istersiniz değil mi? Tam da bu yüzden en hassas olduğumuz konu işe alım konusudur. Sizlere pek çok kategoride teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi servisi olarak makinelerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çamaşır makineleri hemen hemen her gün kullanılan elektronik eşyalardır. Birkaç gün bozuk olduğu zaman, bir sürü eşyanız yıkanmak için birikebilir. Böyle durumlarda hem hızlı hem de kaliteli olan bir firmayla çalışmanız gerekmektedir. Biz aradığınız firmayız ve bununla da gurur duyuyoruz. Çamaşır makineniz eskisi gibi çalışmıyor mu? Çamaşırlarınızı yıkarken makinenizin içinden sesler mi gelmeye başladı? Makineniz sıkmayı iyi yapamıyor mu? Eşyalarınızı çıkardığınız zaman iyi yıkanmadıklarını mı fark ettiniz? Tüm bu sorunlarınıza çözüm olmaya geliyoruz. Makinenizin hasarını en kısa sürede anlayıp, onarma kısmına geçeceğiz. Böylece siz de eşyalarınızı hemen yıkayabileceksiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı servis hizmeti almak ve sonrasında dolabınızın ilk günkü gibi çalışmasını isterseniz, bizi arayabilirsiniz. Günün her saati teknik servis numaramıza ulaşabileceğinizi ayrıca belirtmek istiyoruz. Bizi aradığınız zaman ulaşamama gibi bir durumla karşılaşmanız mümkün bile değildir. Ekibimiz her an telefonların başında sizlerin araması için beklemektedir. Altus servisi Aradığınız takdirde de aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Buzdolabınızın eskisi gibi soğutmadığını veya su akıttığını fark ettiğinizde veya herhangi bir sorunda arayacağınız tek firmayız.

Bazen çeşitli yönlendirmeler yaparak eşyalarınızı telefon üzerinden de tamir edebiliriz. Böylece sizin mağduriyet durumunuz da kısa bir süre içerisinde çözülmüş olur. Makinelerinizin hangisi olursa olsun, her an bakımlarını yaptırdığınız zaman arızalanmaları gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Sadece tamir değil, bakım kısmı için de bize her an ulaşabilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus teknik servis bulaşık makineleriniz için de en doğru adres. Bulaşık makinelerimiz her gün kullandığımız eşyalardan biridir. Özellikle gün içerisinde her an imdadımıza yetişen bir eşyadır. Bozuk olduğu durumlarda sizleri ne kadar çok mağdur edebileceğini az çok tahmin edebiliyoruz. Bizler de evimizde sizin kullandığınız her eşyayı kullanmaktayız. Herhangi biri bozulduğunda ne kadar çok mağdur olduğumuzu bildiğimiz için, sizinle bunu göz önüne alarak çalışıyoruz.

İşimizi çok daha hızlı hallediyoruz. Aynı zamanda modern ekipmanlara da sahibiz. Hasarın nereden kaynaklı olduğunu hemen anlayabiliyoruz. Anladıktan sonra da harekete geçmek için hiç vakit kaybetmiyoruz. Parça değişimi gibi durumlar söz konusu olduğunda da çok hızlı davranıyoruz. Firmamızda her an orijinal parçalar bulunduruyoruz. Parçaların hepsini orijinal kullanıyoruz. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Zaten yan sanayi ürünler kullanırsak, makineniz kısa bir süre sonra tekrar eski haline gelecektir. Hem parça değişimini en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Hem de sizlere garanti imkanı sunuyoruz. Böylece siz de makinenizin uzun süreler kullanmaya devam ediyorsunuz. Biz müşterilerini her daim düşünen bir firmayız. Bu yüzden de sizlere zorluk çıkarabilecek herhangi bir şey yapmayız.

Altus Klima Servisi

Altus servis hizmetlerinden bir diğer faydalanacağınız kategoride klimalarınızdır. Yazın dayanılmaz sıcağında birkaç saatliğine de olsa klimanızın bozulduğunu düşünün. Büyük ihtimalle hepiniz düşünürken bile bir endişelendiniz. Çünkü düşüncesi bile çok kötü. Sadece yaz aylarında değil, kışın da klima kullanıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda klimanız bozulduğunda ekstra bir mağduriyet yaşarsınız. Böyle sorunlarla karşılaşmamak adına her an bizi arayabilirsiniz. Klimalarınızın montaj işlemlerini de halledebiliriz. Hiçbir sorun yaşamdan klimanızı kolay bir şekilde takabiliriz. Aynı zamanda klima parçası değiştirmek hassas çalışılması gereken bir konudur. Orijinal olmayan bir parça taktırdığınız zaman, klimanıza daha da fazla zarar verebilirsiniz. Bu yüzden çalıştığınız firmanın, eşyalara orijinal parçalar takması gerekmektedir. Aradığınız firmanın biz olduğumuzu söylemek isteriz.

Gönül rahatlığı ile klimalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Teknisyenlerimizin hepsi işinde oldukça iyiler ve bu işin eğitimini almış kişilerdir. Çok uzun zamandır da bu işi yaptıkları için klimanıza bakar bakmaz sorunu anlayacaklardır. Anlayamadıkları durumlar için de hasar tespit cihazlarımız bulunmaktadır. Siz sadece bize ulaşın, gerisini biz halledelim.

Altus Davlumbaz Servisi

Altus davlumbaz servisi ekibimiz davlumbazlarınızın her türlü problemini çözmek için her gün çalışmaktadır. Birkaç gün davlumbazınız bozuk olduğunda evinizin ne kadar kötü kokacağını bir düşünmenizi istiyoruz. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için bir an önce harekete geçilmelidir. Hemen biz size süreci anlatalım. Davlumbazınız bozulduğunda irtibat numaralarımızdan bizi arıyorsunuz. Altus servisi Sizin müsait olduğunuz en kısa sürede evinize geliyoruz. Sorunu hemen anlayıp müdahale ediyoruz. Siz de hayatınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Üstelik hizmetimizi sizlere de gayet uygun fiyatlarla sunuyoruz. Böylece hem siz yorulmuyorsunuz, hem de cebiniz yorulmuyor. Sonuçtan da memnun kalacağınızdan eminiz. Sizlere saydıklarımız dışında Altus servis olarak başka kategorilerde de hizmet vermekteyiz. Hemen onları da sizlere belirtelim;

 • Altus kurutma makinesi servisi,
 • Altus kombi servisi,
 • Altus buzdolabı motor değişimi,
 • Altus ocak servisi,
 • Altus ankastre servisi,
 • Altus fırın servisi,
 • Altus elektrikli süpürge onarımı,

Gibi pek çok konuda da bizleri arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü de açığız. Eşyalarınızı yedi gün boyunca tamir edebiliriz.

İzmir Altus Tamir Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İzmir Altus servis firmamız izmir’in birçok yerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Yetkili servisimizi arayıp nerede oturduğunuzu belirttiğinizde, size en yakın servis neresi ise, o ekibi yönlendiriyoruz. Daha az şubeye sahip olsaydık hem ihtiyacınızı hemen karşılayamazdık hem de işiniz de uzun sürerdi. Tamir işlemleriniz uzun sürdüğü zaman da evde pek çok işiniz aksar. Siz de her an sorun yaşarsınız. Firma olarak böyle durumların önüne geçmek için çalışıyoruz, bu yüzden de pek çok yerde şube açtık.

 • Aliağa,
 • Foça,
 • Karşıyaka,
 • Çiğli,
 • Menemen,
 • Bayraklı,
 • Bornova,
 • Konak,
 • Karabağlar,
 • Buca,
 • Gaziemir,
 • Menderes,
 • Seferihisar,
 • Narlıdere,
 • Balçova,
 • Urla,
 • Torbalı,
 • Kemalpaşa

Gibi pek çok ilçede şubemiz bulunmaktadır. Bizleri aradığınız zaman size en yakın ekibi yönlendireceğimiz için, sorunuzun çözülmesi uzun zaman almayacaktır. Aynı zaman eşyalarınızı firmamıza götürmemiz gerektiğinde de endişelenmenizi istemeyiz. Araçlarımız gayet lüks araçlardır. Bakımlarını da her an yaptırıyoruz. Herhangi bir durum olması ve eşyalarınızın başına bir şey gelmesi söz konusu değildir. Tek bir çizik dahi almadan eşyalarınızı sizlere teslim edeceğiz. İzmir Altus Servis ile eşyalarınızı onarmanın ne kadar kolay olacağını öğrenmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken, biz de eşyalarınızı onaracağız. Sorunsuz bir tamir işlemi olacak. Sonucunda da en fazla siz memnun kalacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.