Olmazsa olmazımız, yaşamımızın en büyük yardımcısı, temizlik kaynağımız çamaşır makinesi için; tecrübeli, dinamik, kaliteli çamaşır makinası servisi ile hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllardır evlerimizde en büyük yardımcımız çamaşır makinaları, çalkalayarak yıkayan, merdanede sıkılan modellerden, tam otomatik, zaman ayarlı, onlarca yıkama programı olan, farklı modlarda çalışan, sıkan hatta kurutan cihazlar olarak gelişmeye devam etmektedir. Bazı modellerde kurutma makinesi de mevcut olup bu gelişmiş teknolojiyi de sürekli eğitimler ile personelimize aktarmaktayız.

İzmir Çamaşır Makinesi Servisi

444 64 18

Çamaşır makinelerinin yanı sıra, artık birçok modeli ve işlevi olan çamaşır kurutma makineleri için de en kaliteli hizmeti servisimizde barındırmaktayız.
Bu kadar gelişen ve gün geçtikçe gerek teknoloji gerekse de verimlilik açısından değişen kıymetli yardımcımız çamaşır makinelerinin arızasında da hak ettiği değeri vermek açısından en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Hotpoint, Indesit başta olmak üzere, tüm marka ve modellere en hızlı, kaliteli hizmeti verimli şekilde veriyoruz.

Tecrübemiz, enerjimiz, hızımız, kalitemiz, uygun fiyat politikamız ile hizmetinize adayız.

Arıza oluşmasından verimli kullanıma kadar her aşamada yanınızdayız.