Bostanlı Arçelik Servisi’nin Sunduğu Hizmetler:

  • Beyaz Eşya Tamir ve Bakımı: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi gibi tüm Arçelik beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını sevgiyle gerçekleştiriyoruz.
  • Elektronik Tamir ve Bakımı: Televizyon, klima, tablet, cep telefonu gibi tüm Arçelik elektronik ürünlerinizin tamir ve bakımını özenle gerçekleştiriyoruz.
  • Orijinal Yedek Parça Satışı: Orijinal ve garantili Arçelik yedek parçaları güler yüzle satıyoruz.
  • Kurulum ve Devreye Alma: Yeni aldığınız Arçelik ürünlerinizin kurulumunu ve devreye almasını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Firma :Bostanlı Arçelik Servisi
İl :İzmir
İlçe :Bostanlı
Adres:6295/2 sokak no 2/b
Telefon :444 64 18

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bostanlı Arçelik servisi olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? İşte nedenler:

1. Uzman Ekibimiz

Bostanlı Arçelik servisi olarak, alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Ürünlerinizin sorunlarını en kısa sürede çözmek için her zaman hazırız.

2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Bostanlı Arçelik servisi olarak, tamir ve bakım işlemlerinde orijinal Arçelik yedek parçalarını kullanıyoruz. Bu sayede ürünlerinizin ömrünü uzatıyor ve kaliteli bir tamir hizmeti sunuyoruz.

3. Uygun Fiyatlı Hizmet

Bostanlı Arçelik servisi olarak, müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. Kaliteli bir tamir hizmeti için gereken her şeyi yapıyoruz ancak bunu uygun fiyatlarla yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Bostanlı Arçelik servisi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sorunlarınızı en kısa sürede çözmek ve ürünlerinizi yeniden işlevsel hale getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Bostanlı Arçelik servisi olarak, müşterilerimizle kolayca iletişim kurmalarını sağlıyoruz. Arıza kaydı oluşturmak veya hizmet talebinde bulunmak için  444 64 18 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de hizmet talebi oluşturabilirsiniz.